Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Як працює «Новоайдарський райавтодор»?

Як працює «Новоайдарський райавтодор»?

24 січня  2018 співробітники «Новоайдарського райавтодору» працювали на дорогах Т-13-06 км. 40+500; Н-21 40+000-18+724.

На фото – снігоприбиральна техніка проводить розчищення проїжджої частини.

«Тільки завдяки відповідальності і наполегливій праці дорожників Луганщині вдалося уникнути снігового колапсу. Були задіяні всі наявні ресурси, третю добу дорожники Луганщини працюють у цілодобовому режимі. Співробітники  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» будуть працювати  у посиленому режимі до стабілізації ситуації та повної ліквідації негоди», - так коментує роботу дорожників начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область - +380 (64) 524 11 25, +380 (50) 305 16 49
Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області