Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Як у Новоайдарському районі ремонтуються комунальні дороги пише місцева преса

Як у Новоайдарському районі ремонтуються комунальні дороги пише місцева преса

Приводом для написання статті стала приємна подія – розпочато ремонт доріг в селі Смолянинове. Газета  «Вісник Новоайдарщини» зазначає: «В нашому районі комунальні дороги не ремонтувались майже 30 років, до того ж, внаслідок проведення антитерористичної операції 90% автодоріг зазнали значних руйнувань і потребують проведення негайного поточного середнього ремонту.

Щоб вирішити хоча б частково ці проблеми, сектором з питань інфраструктури райдержадміністрації було ініційовано розроблення районної цільової Програми будівництва автомобільних доріг Новоайдарського району на 2017 рік, яка затверджена рішенням сесії районної ради від 17 серпня 2017 року № 12/24.

До переліку завдань Програми увійшли комунальні дороги по п’яти сільських радах – Смолянинівській, Новоохтирській, Дмитрівській, Олексіївській та Колядівській, загальним обсягом ремонту 6137 м2 та  сумою фінансування 2800 тис. грн. Слід додати, що Програмою передбачено співфінансування ремонту доріг з районного та сільських бюджетів – відповідно 800 тис. грн./2000 тис.грн.

Єдиною підрядною дорожньою організацією в нашому районі є філія «Новоайдарський райавтодор». Але через те, що філія отримала на ІІ півріччя 2017 року державне завдання на ремонт доріг загального користування і не мала змоги виконувати додаткові завдання, сільським радам, як розпорядникам коштів за Програмою, довелось шукати інші підрядні організації.

Виконавцем робіт по Смолянинівській сільській раді є ТОВ «Донбасмонтажбуд» (м.Лисичанськ). Загальний обсяг робіт з поточного ремонту - 700 м2 вже виконано. Якщо сприятиме погода, то наступним об’єктом з ремонту стануть дороги в селі Новоохтирка.

На цьому ремонт комунальних доріг в районі не закінчується. Програма буде продовжена на наступний 2018 рік, і з настанням тепла дороги в інших селах будуть відремонтовані».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області