Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Якість проведення дорожніх робіт на контролі САД у Луганської області

Якість проведення дорожніх робіт на контролі САД у Луганської області

Дорожники Луганщини  проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості. На замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській працюють філії ДП «Луганський облавтодор».

За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Циганського, якій проінспектував роботу у Старобільському та Новопсковському районах, особлива увага приділяється якості проведення робіт. Під час підготовки до ремонту застосовується метод холодного фрезерування, контролюється якість суміші, рівність покриття, спряження ремонтуємих ділянок з існуючим покриттям. 

«Загалом всі технологічні процеси дотримуються, місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується  - сказав Віктор Циганський - Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачає  асфальтобетонний  завод у Старобільську. На черзі відкриття та подальша стабільна робота АБЗ у Кремінній, Білокуракіному та Біловодську. Запуск всіх АБЗ дозволить вийти на планові завдання по ліквідації ямковості 1000-1500 кв.м щоденно».

Ямковій ремонт виконується  із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Серед доріг загального користування державного значення, особлива увага була приділена виконанню робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках автодоріг.

Кількість та розміщення бригад може змінюватись у зв’язку з виробничими потребами. Роботи з ліквідації ямковості тривають та будуть продовжені і надалі при сприятливих погодних умовах.

Додамо, що першочергове завдання дорожників, яке доводить «Укравтодор»  – до 1-го травня ліквідувати ямковість на міжнародних трасах, до 1-го червня забезпечити безаварійний проїзд національними та територіальними автошляхами.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці