Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Ямковий ремонт на дорозі Р-66 веде «Кремінський райавтодор», на черзі - дорога Т-13-02

Ямковий ремонт на дорозі Р-66 веде «Кремінський райавтодор», на черзі - дорога Т-13-02

На Луганщині, зокрема, у Кремінському районі, продовжуються роботи на автодорогах.  Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Виконроб «Кремінського райавтодору» Олександр Іванович  Волковий повідомив, що зараз ведуться роботи на дорозі Р-66. Ремонтні роботи саме зараз тривають на 119-120 км + 500 вказаної дороги. Тут працює «Кремінський райавтодор». Від межі Сватівського району працює Лисичанська філія ДП «Луганській облавтодор».

«Щодня кремінські дорожники проходять близько п’ять кілометрів, а ось лисичяни – близько кілометра. Справа у тому, що у них більш складні ділянки дороги  Р-66, які уражені ямковістю. Основна мета такого ремонту – забезпечення безаварійного проїзду, але окрім цього, дорожники виконують і інші роботи», - зазначає виконроб  Олександр Волковий.

За його словами, спочатку, проводиться холодне фрезерування, а вже потім укладка асфальтобетону.  У найближчі дні роботи на зазначеній дільниці дороги будуть продовжені. Постачання суміші відбувається з  місцевого асфальто-бетонного заводу (АБЗ).

Олександр Волковий повідомив також про роботи на інших дорогах.

«У найближчі тижні силами двох бригад роботи на дорозі  Р-66 будуть закінчені. Будемо переходити на іншу дорогу. У Кремінському районі, на дорозі Т-13-02 дещо складніша. Там є дуже складні ділянки (а саме 108, 109, 110 км), але після закінчення робіт на Р-66 ми відразу переходимо на дорогу Т-13-02, саме на дільницю  Михайлівка – Варварівка,

Нагадаємо, що наразі на Луганщині гарячу асфальтобетонну суміш випускають чотири асфальтобетонні заводи – у Кремінній, Старобільську, Білокуракіному та Біловодську.

Служба автомобільних доріг у Луганській області веде постійний контроль за тим, як працюють  філії ДП «Луганський облавтодор». Роботу  «Кремінського райавтодора» контролює провідний інженер  відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Алла Куштіменко.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.