Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » З початку року в Україні ліквідовано ямковість на майже 300 тис. кв.м дорожнього покриття

З початку року в Україні ліквідовано ямковість на майже 300 тис. кв.м дорожнього покриття

З початку року по всій Україні вже ліквідовано ямковість майже на 300 тис. кв.м доріг, що забезпечило проїзд по 3 515 км доріг.

Як зазначалося раніше, з огляду на ряд причин, пов’язаних із недофінансуванням галузі, простроченими ремонтами та активною руйнацією українських доріг, обсяг ямковості на дорогах країни навесні 2017 року сягнув 12,2 млн кв.м  дорожнього покриття: 4,6 млн м? – на дорогах державного значення, 7,6 млн кв.м  – на місцевих дорогах. 

Сьогодні, 10 березня, керівник Укравтодору Славомір Новак провів відеоконференцію із начальниками усіх обласних служб автомобільних доріг стосовно стану проведення ремонтних робіт після закінчення зимового періоду експлуатації доріг. Керівник Укравтодору оцінив темпи виконання робіт із ліквідації ямковості, поставив завдання для термінового виконання.

Про це повідомляє Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг.

На сьогодні визнано неналежними темпи робіт у Волинській, Хмельницькій, Одеській, Донецькій, Запорізькій, Луганській областях. Єдиною областю, роботи в якій відповідають заявленим обсягам, є Сумська область. 

Славомір Новак: «Учора я здійснив неочікувану для керівників двох облавтодорів перевірку проведення ремонтів. Розумію, що для багатьох це стало сюрпризом. Я буду проводити такі інспекції по Україні регулярно і вживатиму суворих заходів адміністративного впливу до тих керівників, які порушують плани та якість виконання ремонтних робіт. Основний обсяг із ямкових ремонтів має бути здійснений до травневих свят, а вже до червня треба забезпечити проїзд на 30 тис. км українських доріг».

Нагадаємо, катастрофічне недофінансування галузі та інші чинники призвели до руйнації українських доріг, 95 % яких не відповідають нормативним вимогам. На сьогодні в зоні відповідальності Укравтодору - 170 тис км доріг.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області