Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Закликаємо водіїв бути уважними при проїзді небезпечних ділянок, де проводяться дорожні роботи

Закликаємо водіїв бути уважними при проїзді небезпечних ділянок, де проводяться дорожні роботи

Повсюди по Луганській області дорожники проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості. На замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській працюють філії ДП «Луганський облавтодор».  Дорожники працюють на дорозі, ризикуючи власним життям.  Кожного з них чекають вдома. Саме тому, вони розраховують на порядність всіх учасників дорожнього руху. Але на жаль, в Україні трапляються ДТП в яких постраждалими виявляються саме дорожники.

Так, сьогодні вранці, 17 квітня, на автодорозі державного значення М-05 Київ-Одеса у  Черкаської області біля села Подібна водій вантажівки DAF, який рухався зі сторони Одеси, скоїв грубе порушення Правил дорожнього руху, не впорався з керуванням та збив трьох працівників дорожньої служби, що працювали на проїжджій частині та  виконували роботи з ліквідації ямковості.

Під час проведення робіт на території Луганської області,  місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі. Але часто виникають випадки, коли водіїв нехтують Правилами руху, перевищують швидкість,

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області