Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » ЗМІ Луганщини про візит заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка

ЗМІ Луганщини про візит заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників. У свіжому номері газети «Луганщини.ua» від 26.07.2017 року йдеться про те, що на Луганщину завітав заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк. Юрія Лавренюка зустрів та супроводжував за дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Вадим Данієлян.

У рамках поїздки Юрій Лавренюк відвідав об’єкти інфраструктури, які відновлюються, та ті, що вкрай необхідно відбудувати. Він  проінспектував стан виконання капітального ремонту мосту через річку Сіверський Донець між містами Новодружевськ і Рубіжне, розглянув можливості відновлення мосту та шляхопроводу поблизу прифронтового села Троїцьке Попаснянського району.

Під час ознайомлення зі станом відновлення мосту поблизу Рубіжного Юрій Лавренюк високо оцінив якість робіт, що здійснює 19 окремий мостовий загін 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту – підрядник відбудови об’єкту. Замовник робіт -  Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Більш детально  читайте на сторінках обласного видання  «Луганщини.ua».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області