УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту дороги Н-26 км 188+000 – км 195+000

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту дороги Н-26 км 188+000 – км 195+000

Генеральний проектувальник приватне підприємство  ТОВ «Держдорпроект» та виконавець ОВНС ТОВ «ЕКОСОЛ-Проект» на замовлення Державного агентства автомобільних доріг України  та Служби автомобільних доріг у Луганській області, підготували «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри» щодо капітального ремонту  автомобільної дороги державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ),  на ділянці км 188+000 – км 195+000 у Луганській області, та  оприлюднюють Заяву про екологічні наслідки.

Заява про екологічні наслідки складена на основі узагальнення матеріалів тому ОВНС в складі робочого проєкту, розробленого по завданню Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Об’єкт – капітальний ремонт автомобільної дороги  загального користування державного значення Н-26  Чугуїв - Мілове  (через Старобільськ),  на ділянці км 188+000 – км 195+000 у Луганській області. Загальна протяжність – 7, 0 км.   

Капітальний ремонт виконується в межах існуючих габаритів автомобільної дороги, без розширення проїзної частини.

Екологічний клас об’єкту – третій (згідно з п.4.4 ГБН В.2.3-218-007:2012), не відноситься до об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку.

Мета планової діяльності – підвищення ефективності функціонування транспортного комплексу Луганської області з гарантованою охороною навколишнього середовища. 

Заява про екологічні наслідки містить підсумки кількісної та якісної оцінки впливів (вплив на атмосферне повітря; вплив на водне середовище; вплив на земельні ресурси; вплив на геологічне середовище; вплив на техногенне середовище; вплив на рослинний і тваринний світ, об’єкти ПЗФ; шумовий вплив; вплив на соціальне середовище).

Громадськість проінформована про заплановане проведення робіт з капітального ремонту і шляхи його здійснення через засоби масової інформації. Скарг та пропозицій на адресу генерального проєктувальника не надходило.

Докладніше дивитися  нижче за посиланням.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.