УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту на км 14 + 294 дороги Т-13-02

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту на км 14 + 294 дороги Т-13-02

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту через річку Біла на км 14 + 294 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-02 Контрольно-пропускний пункт "Танюшівка" – Старобільськ – Бахмут  у Луганській області.

Генеральний проєктувальник ТОВ «Мостстройком», на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області,   після того, як  підготував та виконав «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри»  щодо капітального ремонту мосту через річку Біла на км 14 + 294 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-02, підготував  Заяву про екологічні наслідки.

Головною метою даного проєкту є комплекс заходів, направлений на виконання робіт з капітального ремонту вищезазначеного мосту, у відповідності до сучасних європейських стандартів якості, діючих планувальних, санітарних, природоохоронних, протипожежних нормативів, норм з охорони праці. 

Необхідність капітального ремонту зумовлена головним чином незадовільним експлуатаційним станом моста і невідповідністю його вимогам нині діючих нормативних документів. 

Заява про екологічні наслідки складена на основі узагальнення матеріалів тому ОВНС в складі робочого проєкту, розробленого по завданню Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Заява про екологічні наслідки містить підсумки кількісної та якісної оцінки впливів (оцінка рівнів екологічного ризику; хімічне забруднення території; шумовий вплив на населення; вплив  на водне середовище; вплив на ґрунти та геологічне середовище;   вплив на рослинність і тваринний світ; рівень соціального ризику планової діяльності).

Головний висновок – рівень ризику планової діяльності на   природне середовище є прийнятним. Безпека життєдіяльності населення за рівнем хімічного та шумового впливів гарантується. Проєкт розроблений з дотриманням чинних будівельних, санітарних, пожежних норм і правил.

Об’єкт при виконанні природоохоронних заходів та санітарних норм, практичне не буде здійснювати шкідливого впливу на навколишнє середовище під час капітального ремонту мосту, за рахунок оптимізації проєктних рішень  при його організації.

Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища,  Замовник зобов’язується здійснювати реалізацію проектних рішень згідно з діючими нормами України та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації.

Інформування громадськості і врахування громадських інтересів проводиться шляхом публікації Заяви про наміри та Заяви про наслідки в ЗМІ. 

Вжиті заходи щодо інформування громадськості про планову діяльність, мету і шляхи її здійснення. Громадськість проінформована про заплановане проведення робіт з капітального ремонту і шляхи його здійснення через засоби масової інформації. 

Докладніше дивитися  нижче за посиланням.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.