УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту на км 41 + 114 дороги Н-21

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту на км 41 + 114 дороги Н-21

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту  на км 41 + 114 автомобільної дороги загального користування   державного значення Н-21  Старобільск – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк.  

Генеральний проєктувальник ТОВ «Мостобуд-Д»  (Дніпро),  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області,  після того, як  підготував та виконав  «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри» щодо капітального ремонту  мосту мосту  на км 41 + 114 автомобільної дороги загального користування   державного значення Н-21у Луганській області, підготував  Заяву про екологічні наслідки.

Головною метою даного проєкту є комплекс заходів, направлений на виконання робіт щодо капітального ремонту вищезазначеного мосту.

Необхідність капітального ремонту зумовлена головним чином незадовільним експлуатаційним станом моста і невідповідністю його вимогам нині діючих нормативних документів. 

Заява про екологічні наслідки складена на основі узагальнення матеріалів тому ОВНС в складі робочого проєкту, розробленого по завданню Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Заява про екологічні наслідки містить підсумки кількісної та якісної оцінки впливів.

Головний висновок – рівень ризику планової діяльності на   природне середовище є прийнятним. Проєкт розроблений з дотриманням чинних будівельних, санітарних, пожежних норм і правил.

Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища Замовник зобов’язується здійснювати реалізацію проєктних рішень згідно з діючими нормами України та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

Громадськість проінформована про заплановане проведення робіт з капітального ремонту і шляхи його здійснення через засоби масової інформації (Заява про наміри та Заява про екологічні наслідки)

Докладніше дивитися  нижче за посиланням (у прикріплених документах).

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

 

Файли для завантажування