УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту через річку Студенок на км 38 + 238 дороги Т-13-02

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту через річку Студенок на км 38 + 238 дороги Т-13-02

Заява про екологічні наслідки щодо   капітального ремонту мосту  через річку Студенок на км 38 + 238 автомобільної дороги загального користування   державного значення  Т-13-02 Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут у Луганській області.

Генеральний проєктувальник ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ" (Київ),  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області,  після того, як  підготував та виконав  «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри» щодо капітального ремонту  мосту   через річку Студенок на км 38 + 238 дороги Т-13-02,  у Луганській області, підготував   Заяву про екологічні наслідки.

Головною метою даного проєкту є комплекс заходів, направлений на виконання робіт щодо капітального ремонту вищезазначеного мосту.

Необхідність капітального ремонту зумовлена головним чином незадовільним експлуатаційним станом моста і невідповідністю його вимогам нині діючих нормативних документів. 

Заява про екологічні наслідки складена на основі узагальнення матеріалів тому ОВНС в складі робочого проєкту, розробленого по завданню Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Заява про екологічні наслідки містить підсумки кількісної та якісної оцінки впливів (оцінка рівнів екологічного ризику; хімічне забруднення території; шумовий вплив на населення; вплив  на водне середовище; вплив на ґрунти та геологічне середовище;   вплив на рослинність і тваринний світ; рівень соціального ризику планової діяльності).

Головний висновок – рівень ризику планової діяльності на   природне середовище є прийнятним. Безпека життєдіяльності населення за рівнем хімічного та шумового впливів гарантується. Проєкт розроблений з дотриманням чинних будівельних, санітарних, пожежних норм і правил.

Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища Замовник зобов’язується здійснювати реалізацію проектних рішень згідно з діючими нормами України та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

Громадськість проінформована про заплановане проведення робіт з капітального ремонту і шляхи його здійснення через засоби масової інформації. 

Докладніше дивитися  нижче за посиланням.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Файли для завантажування