УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту на км 29 + 241 дороги Т-13-14

Заява про екологічні наслідки щодо капітального ремонту мосту на км 29 + 241 дороги Т-13-14

Заява про екологічні наслідки щодо   капітального ремонту мосту   через річку Лізна на км 29 + 241 автомобільної дороги загального користування   державного значення  Т-13-14 КПП «Просяне» – Біловодськ – Широкий.

Генеральний проєктувальник ТОВ «Мостройком» (Дніпро),  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області,  після того, як  підготував та виконав  «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри» щодо капітального ремонту  мосту   щодо   капітального ремонту мосту   через річку Лізна на км 29 + 241 автомобільної дороги загального користування   державного значення  Т-13-14 КПП «Просяне» – Біловодськ – Широкий,  у Луганській області, підготував   Заяву про екологічні наслідки.

Головною метою даного проєкту є комплекс заходів, направлений на виконання робіт щодо капітального ремонту вищезазначеного мосту у відповідності до сучасних європейських стандартів, діючих планувальних, санітарних, природоохоронних, протипожежних нормативів, норм з охорони праці.

Необхідність капітального ремонту зумовлена головним чином незадовільним експлуатаційним станом моста і невідповідністю його вимогам нині діючих нормативних документів. 

Заява про екологічні наслідки складена на основі узагальнення матеріалів тому ОВНС в складі робочого проєкту, розробленого по завданню Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Заява про екологічні наслідки містить підсумки кількісної та якісної оцінки впливів (оцінка рівнів екологічного ризику; хімічне забруднення території; шумовий вплив на населення; вплив  на водне середовище; вплив на ґрунти та геологічне середовище;   вплив на рослинність і тваринний світ; рівень соціального ризику планової діяльності).

Головний висновок – рівень ризику планової діяльності на   природне середовище є прийнятним. Проєкт розроблений з дотриманням чинних будівельних, санітарних, пожежних норм і правил.

Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища Замовник зобов’язується здійснювати реалізацію проектних рішень згідно з діючими нормами України та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

Інформування громадськості і врахування громадських інтересів проводиться шляхом публікації Заяви про наміри та Заяви про наслідки в ЗМІ.

Докладніше дивитися  нижче за посиланням.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.