УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Завдання на розробку матеріалів ОВНС щодо капітального ремонту мосту через річку Деркул на км 72+331 дороги Т-13-14

Завдання на розробку матеріалів ОВНС щодо капітального ремонту мосту через річку Деркул на км 72+331 дороги Т-13-14

Завдання на розробку матеріалів розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище»  (ОВНС) капітального ремонту мосту  через річку  Деркул на км 72 + 331  автомобільної дороги загального користування   державного значення  Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт  «Просяне» – Біловодськ – Широкий.

Генеральний проєктувальник ТОВ «Мостобуд-Д»  (Дніпро),  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, підготував «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри» щодо капітального ремонту мосту  через річку  Деркул на км 72 + 331  автомобільної дороги загального користування   державного значення  Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт  «Просяне» – Біловодськ – Широкий  у Луганській області.

Головною метою даного проєкту є комплекс заходів, направлений на виконання робіт щодо капітального ремонту вищезазначеного мосту.   

Підставами для розробки проєкту оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) для капітального ремонту мосту є:

  • Завдання на проєктування;
  • Завдання на розробку матеріалів ОВНС.

Участь громадськості: Публікація Заяви про екологічні наслідки в ЗМІ з метою інформування населення про планову діяльність, корегування окремих вирішень проєкту (при необхідності) на основі зауважень, пропозицій громадськості, направлених на адресу місцевих органів самоврядування, а також на адресу  Служби автомобільних доріг у Луганській області - 93411 м. Сєвєродонецьк, Луганська область, вул. Гагаріна, 70, sad.lugansk.press@gmail.com.

Приймальня САД у Луганській області - (06452) 42-037,  info_luhansk@ukravtodor.gov.ua.

Прес-служба sad.lugansk.press@gmail.com.

Докладніше дивитися  нижче за посиланням.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.