УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Діяльність » оголошення » Завдання на розробку матеріалів ОВНС щодо капітального ремонту мосту на км 14 + 294 дороги Т-13-02

Завдання на розробку матеріалів ОВНС щодо капітального ремонту мосту на км 14 + 294 дороги Т-13-02

Завдання на розробку матеріалів розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище»  (ОВНС) щодо капітального ремонту мосту через річку Біла на км 14 + 294 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-02 Контрольно-пропускний пункт "Танюшівка" – Старобільськ – Бахмут  у Луганській області.

Генеральний проєктувальник ТОВ «Мостстройком», на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, підготував «Завдання на розробку матеріалів розділу ОВНС» та «Заяву про наміри» щодо капітального ремонту мосту через річку Біла на км 14 + 294 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-02 Контрольно-пропускний пункт "Танюшівка" – Старобільськ – Бахмут  у Луганській області.

Головною метою даного проєкту є комплекс заходів, направлений на виконання робіт щодо капітального ремонту вищезазначеного мосту.

Підставами для розробки проєкту оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) для капітального ремонту мосту є:

  • Завдання на проєктування;
  • Завдання на розробку матеріалів ОВНС.

Вимоги до участі громадськості: при виникненні питань з боку громадськості щодо намічених робіт, їй повинна бути надана вичерпна інформація і представлені всі необхідні матеріали і документи.

Участь громадськості: інформування шляхом розміщення у засобах масової інформації Заяви про наміри. Ознайомитись з матеріалами проекту і ОВНС  та подати пропозиції можна за адресою    Служби автомобільних доріг у Луганській області – 93411 м. Сєвєродонецьк, Луганська область, вул. Гагаріна, 70, sad.lugansk.press@gmail.com.

Приймальня САД у Луганській області – (06452) 42-037,  info_luhansk@ukravtodor.gov.ua.

Прес-служба sad.lugansk.press@gmail.com.

Докладніше дивитися  нижче за посиланням.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.