Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині закінчили поточний середній ремонт на дорозі державного значення Р-66 – нанесли розмітку

На Луганщині закінчили поточний середній ремонт на дорозі державного значення Р-66 – нанесли розмітку

На минулому тижні, в Україні з 6 по 12 травня проводився  Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLives. Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху проходив за сприяння Уряду України, профільних комітетів Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування.  

Напередодні Тижня безпеки, на Луганщині, на дорозі державного значення Р-66 «КПП «Деміно-Олександрівка» - Сватове – Лисичанськ – Луганськ» на ділянці км 155+300 – км 158+800 було виконане нанесення сучасної світло відбиваючої розмітки.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрій Бережной, фактично роботи з поточного середнього ремонту  на ділянці км 155+300 – км 158+800 (від Рубіжного до Сєвєродонецька) були закінчені, як і обіцяли до 1 травня. 

«Дорожники з підрядної організації працювали без вихідних. Ми виконуємо обіцянки щодо введення ділянок (що ремонтуються) доріг державного значення в експлуатацію в запланований строк» - розповів Юрій  Бережной. – «Втім варто пам’ятати, що відремонтована дорога це не привід для порушення правил дорожнього руху. Як відомо, часто водії на хороших дорогах перевищують допустиму швидкість, що і стає причиною ДТП».

«Проблематика і серйозність цього питання не викликає ні в кого ніяких сумнівів. Ми зробили дорогу. Сподіваюсь, що  водії зі свого боку будуть дотримуватися  правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму, безпечної дистанції та уникатимуть небезпечних маневрувань на дорозі» - підкреслив Юрій  Бережной. 

Подробиці щодо ремонту дороги Р-66 розповів  начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

На зазначеній ділянці дорозі Р-66 працювало підприємство «Данко», яке виграло тендер. Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснювали спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області.

«Мешканці села Воєводівка бачили на власні очі: ремонтні роботи не припинялися і на вихідних. Дорога не перекривалася, рух транспорту відбувається по лівій стороні, або по праворуч: працюють у в шаховому порядку. Варто відзначити, що підрядник ТОВ «Данко» має  сучасну потужну техніку, яка була задіяна на дорозі Р-66: асфальтоукладач «Vogele-1900» (Німеччина), три катки «HAMM-110» та «HAMM-130» - сказав Віктор Циганський.

За його словами, внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Р-66 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребувала проведення відповідних ремонтних робіт.

Ремонт був запланований у 2017 році. Частину робіт виконали того ж року. Навесні минулого року були розпочаті роботи з укладення нижнього вирівнюючого шару. Після того, як отримали відповідне фінансування від Укравтодору, розпочали роботи з укладання верхнього шару.

Представники Служби автомобільних доріг у Луганській області інспектують роботу підрядників, особлива увага приділяється якості проведення робіт.

«Технологічний процес йшов без порушень.  Товщина верхнього шару 6 сантиметрів. На ділянці працює сучасна техніка, і це сприяє високій якості проведення робіт. Розмітка була виконана з урахуванням ДСТУ та ДБН», - говорить Віктор Циганський.

Щодо безпеки руху, варто додати, що як і на інших ділянках, де проводяться аналогічні роботи,  в схему організації дорожнього руху на ділянках виконання робіт, вводяться введення обмеження руху по окремих смугах, організація руху по смузі зустрічного руху, зниження швидкісного режиму. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт позначені відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху: встановлені знаки, працює світлофор.

Нагадаємо, дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Тому зараз в Україні об'єднують свої зусилля всі міністерства і відомства.

В Україні за 4 місяці 2019 року трапилося 47 445 ДТП, з них 6307 ДТП — з постраждалими. Кожного дня на українських дорогах гине від 10 до 15 осіб. У 2018 році внаслідок ДТП загинуло 186 дітей.

Основні причини ДТП з постраждалими в цьому році в Україні. 35% - це перевищення дозволеної швидкості руху, 20% — це порушення правил маневрування, 8% - порушення проїзду пішохідних переходів, 7% - порушення проїзду перехресть і 7% - це недодержання дистанції.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Закликаємо водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Давайте об’єднаємо зусилля задля зменшення аварійності на дорогах Луганщини! Бережіть себе та своїх рідних!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.