УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Артем Арапов очолив Службу автомобільних доріг в Луганській області

Артем Арапов очолив Службу автомобільних доріг в Луганській області

З 3 лютого 2017 року Службу автомобільних доріг в Луганській області очолив Артем Олександрович Арапов. Відповідний приказ  підписав виконуючий обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України  (Укравтодор) Славомір Новак.

Нагадаємо, 26 січня 2017 голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз своїм розпорядженням призначив колишнього очільника Служби автомобільних доріг Вадима Данієляна на посаду заступника голови облдержадміністрації.

Артем Олександрович Арапов працює в Службі автомобільних доріг в Луганській області четвертий рік, до свого призначення він займав посаду першого заступника начальника.

Артем  Арапов так прокоментував своє призначення: «У зв’язку з моїм призначенням, жодних кадрових змін не передбачається. Сьогодні дорожники працюють стабільно. Наразі шляховики займаються зимовим експлуатаційним утриманням доріг. Окрім того, ремонтуємо техніку, активно готуємося до нового сезону: проводимо тендера, проектуємо дорогі. Отже, сподіваємося, що при настанні сприятливих погодних умов, можливо, раніше, ніж у минулі роки, розпочнемо ремонтний сезон».

Артем  Арапов розповів про фінансовий стан галузі, про фінансування ремонту доріг державного та місцевого значення.

За його словами, «залишилися фінанси з минулого року – 265 млн. гривен (минулого року, нажаль, всю суму шляховики не освоїли), отже роботи продовжаться цього року. Окрім того, сподіваємося на збільшення фінансування з Держбюджету і на експлуатацію доріг, і на середній поточний ремонт. Остаточних сум поки що немає, але вони будуть значно вище, ніж у минулому році».

Артем  Арапов висловив надію, що збільшиться заробітна плата шляховиків, які працюють і в спеку, і в лютий мороз. По прогнозним показникам, середня зарплата складатиме 5900 гривен.

Нагадаємо, навесні минулого року шляховики мали серйозні затримки заробітної плати.

«Сьогодні жодних затримок немає і ми сподіваємося, що їх не буде. У керівництва Луганської області є розуміння проблем дорожньої галузі. Дорогі – входять до складу пріоритетів керівництва Луганщини. Ми не відчуваємо брак уваги з боку керівництва Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації», - підкреслив Артем Арапов.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області