УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Блогер Андрій Бабічев (MotoLifeUA): Ремонт дороги Н-26 – вкрай необхідній і це важливий пріоритет Укравтодору на Луганщині

Блогер Андрій Бабічев (MotoLifeUA): Ремонт дороги Н-26 – вкрай необхідній і це важливий пріоритет Укравтодору на Луганщині

У 2020 році Велике будівництво зробило Луганщину пріоритетом. Вдалося відновити маршрут від Станиці Луганської до Сєвєродонецька, були розпочаті роботи на інших дорогах, у тому числі і на дорозі Н-26.

Масштабні роботи,   які були розпочаті у 2020 році, продовжаться у 2021 році.

Блогер Андрій Бабічев (MotoLifeUA) проїхав автошляхом Н-26 з Харківщини на Луганщину і розповів, у якому стані дорога  перебуває зараз.

Дорога Н-26   поєднує Харківщину та Луганщину, а також з’єднує райони Луганської області,  одна з  головних транспортних магістралей Луганщини.

Дорога  починається в місті Чугуїв (Харківська область), на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. 

Андрій Бабічев наочно показав, чому проведення ремонтних робіт на дорозі Н-26 – вкрай необхідне і це важливий пріоритет Укравтодору на Луганщині.

У поточному році, в рамках проєкту #Велике_Будівництво дорогу Н-26 чекають кардинальні зміни.

Нагадуємо, у минулому році на Н-26 Чугуїв – Мілове –  вже здали в експлуатацію 68,4 км дороги у Харківській області. Тепер у планах Укравтодору оновити більше 100 км в Луганській області.

Це одна  з самих проблемних доріг на Луганщині.  На деяких ділянках дороги Н-26, дорожнє покриття перебуває в край незадовільному стані та потребує повного відновлення.

Виявлені такі пошкодження – суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, келійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття.

Втім, тут дуже інтенсивності рух великовантажного транспорту.  

Місцеві мешканці неодноразово зверталися до місцевої влади, до керівництва Луганської ОДА та до Служби автомобільних доріг у Луганській області з приводу ремонту цього маршруту.

Ямковий ремонт проблем не вирішує. І тільки у рамках проєкту #Велике_Будівництво розпочинаються масштабні роботи, які кардинально змінять ситуацію.

У грудні 2020 Україна отримала кредит 100 млн євро на ремонт 183 км доріг у Луганській області. Такий результат Угоди між Урядом України та Європейським інвестиційним банком. Угоду підписали 9 грудня 2020 року.   Кошти передбачені на капітальний і поточний середній ремонт ділянок трьох доріг:  Н-26 (Чугуїв – Мілове),  Р-66 (КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ), Т-13-02 – (КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут).

На дорогу Н-26 Чугуїв – Мілове припадає найбільше кілометрів, які планується відремонтувати за позичені кошти – понад 100 км дороги.  

MotoLifeUA - канал для всіх, хто любить мандрувати.  Блогер Андрій Бабічев дає огляд стану доріг по Україні, розповідає пам'ятки України в проекті «Україна очима байкарів».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Відео MotoLifeUA