УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «До 15 червня плануємо завершити влаштування шару основи та нижнього шару асфальтобетону» - представник підрядника Микола Азацький

«До 15 червня плануємо завершити влаштування шару основи та нижнього шару асфальтобетону» - представник підрядника Микола Азацький

На Луганщині щоденно набирає розвитку  проєкт  #Велике_Будівництво. Всі три підрядні організації, які задіяні у рамках проєкту #Велике_Будівництво, працюють без вихідних. Дорожники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт.

За амбітним планом Укравтодору, у поточному році в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення.

Сьогодні про хід робіт   на дорозі Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар розповідає представник  підрядника  ТОВ «Автомагістраль-Південь». Роботи ведуться зі смт Новоайдар в сторону Сєвєродонецька.

«Автомагістраль-Південь» проводить проводити поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, на ділянці км 7+400 – км 44+960 у Луганській області, всього 37,5 кілометрів», - розповідає представник підрядника керівник проєкту на Луганщині Микола Азацький. – «Наразі проводяться роботи щодо фрезерування дорожнього покриття, влаштування шару основи дорожнього одягу із органо-мінеральної суміші та влаштування нижнього шару покриття із асфальтобетонної суміші. Зараз закінчуються  роботи з фрезерування старого асфальтобетонного покриття. Там, де вже відбулося  фрезерування, ведуться роботи з   облаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші та відфрезерованого матеріалу (загальна товщина 15 сантиметрів). На підготовлених ділянках  повним ходом йде укладання нижнього  вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття з крупнозернистого асфальтобетону, нижній шар  завтовшки 10 сантиметрів». 

За словами Миколи Азацького, всі роботи з укладання шару основи та нижнього шару асфальтобетону (по всій дорозі Т-13-06 Сєвєродонецьк — Новоайдар, на ділянці км 7+400 - км 44+960) дорожники планують  закінчити до 15 червня.

«Кінцевий етап – покладання верхнього шару з дрібнозернистого асфальтобетону (верхній шар асфальтобетону – 5 сантиметрів). Ми плануємо виконати роботи з укладання верхнього шару до кінця липня» - розповів Микола Азацький.

По факту, мова йде про створення нової, якісної та сучасної дороги.  Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі.

За словами Миколи Азацького, на Луганщині  працює потужна сучасна техніка закордонного виробництва. Тут, на ділянці від Новоайдару до Сєвєродонецька,  працюють близько 30 одиниць дорожньо-будівельної техніки (фрези, котки, асфальтоукладачі), близько 40 самоскидів.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та попереджувальним регулюванням.

Нагадаємо, 8 травня, під час робочої поїздки до Луганської області,  Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом поточного ремонту на дорозі від Станиці Луганської до Сєвєродонецька. Глава держави ознайомився з перебігом ремонтних робіт на одній з ділянок автошляху – Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні – 274,8 км, регіональні – 222,5 км, територіальні – 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці