Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » До 1 травня планують закінчити поточний середній ремонт на дорозі державного значення Р-66

До 1 травня планують закінчити поточний середній ремонт на дорозі державного значення Р-66

На Луганщині, на дорозі державного значення Р-66 «КПП «Деміно-Олександрівка» - Сватове – Лисичанськ – Луганськ» на ділянці км 155+300 – км 158+800 (від Рубіжного до Сєвєродонецька), закінчується поточний середній ремонт. Дорожники працюють без вихідних. Введення дороги в експлуатацію – початок травня поточного року. Про це повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський.

На зазначеній ділянці дорозі Р-66 працює підприємство «Данко», яке виграло тендер. Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області. Наразі триває ремонт автодороги біля села Воєводівка. Ремонтні роботи не припинялися і на вихідних.

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Р-66 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребувала проведення відповідних ремонтних робіт.

Ремонт був запланований у 2017 році. Частину робіт виконали того ж року. Навесні минулого року були розпочаті роботи з укладення нижнього вирівнюючого шару.

А зараз, після того, як отримали відповідне фінансування від Укравтодору, розпочали роботи з укладання верхнього шару.

За сприятливих погодних умов, щоденно дорожники «проходять» (тобто укладається верхній шар) від 300 до 600 погонних метрів дороги. Дорога не перекрита, рух транспорту відбувається по лівій стороні, або по праворуч: працюють у в шаховому порядку.

На зазначеній дільниці працює сучасна потужна техніка асфальтоукладач «Vogele-1900» (Німеччина), три катки «HAMM-110» та «HAMM-130». Асфальтобетону суміш привозять з власного АБЗ у Сєвєродонецьку. Роботи по укладанню верхнього шару наближаються до свого завершення.

Після укладці верхнього шару, буде укріплене узбіччя, встановленні сигнальні стовпчики, знаки, проведуть розмітку дороги.

Представники Служби автомобільних доріг у Луганській області інспектують роботу підрядників, особлива увага приділяється якості проведення робіт.

«Представники Служби доріг перевіряють якість проведення ремонту доріг. Зараз ми знаходимося на дорозі Р-66 у районі села Воєводівка. Сьогодні ми перевірили якість укладання асфальтобетону. Технологічний процес йде без порушень, температура суміші витримується. Товщина верхнього шару 6 сантиметрів. Температура укладки від 120 (початок) до 90 градусів (остаточне ущільнення). Ми також слідкуємо за такими параметрами якості – поперечний уклін, коефіцієнт ущільнення, глянець дорожнього покриття. Варто зауважити, що на ділянці працює сучасна техніка, і це сприяє високій якості проведення робіт», - говорить Віктор Циганський.

У зв’язку зі щоденним проведенням ремонтних робіт на цій автодорозі, в схему організації дорожнього руху на ділянках виконання робіт, було введення обмеження руху по окремих смугах, організація руху по смузі зустрічного руху, зниження швидкісного режиму. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт позначені відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху: встановлені знаки, працює світлофор.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Служба автомобільних доріг у Луганській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Закликаємо водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.