УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорога на Золоте: Погода сприяє дорожникам, до початку листопада основні роботи мають завершити

Дорога на Золоте: Погода сприяє дорожникам, до початку листопада основні роботи мають завершити

На Луганщині ведеться поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ, на ділянці км 158+850 - км 194+500. Роботи тривають за проєктом #Велике_Будівництво. Підрядник – ТОВ «Ростдорстрой».

Дорога проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ та через Попаснянський район.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника.

Нещодавно начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер особисто перевірив хід ремонтних робіт на дорозі. Він повідомив, що за сприятливої погоди, роботи на зазначеній ділянці будуть виконані в строк.

Розпочалися роботи ще наприкінці серпня. Наразі ремонт дороги відбувається на двох ділянках, за планом, згідно з графіком. Очікується, що до 10 листопада поточного року основні роботи мають бути завершені.

«Сьогодні ми маємо підтримку з боку керівництва Укравтодору та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Саме тому, ми впевненні у тому, що впораємося з поставленими завданнями» - додав Павло Цубер.

Дорожній майстер Дмитро Щусь повідомив, що наразі на дорозі Р-66 його бригада виконує роботи від Золотого до Лисичанського блок-посту.

«Спочатку були проведені роботи з холодного фрезерування старого дорожнього покриття. Наразі на км 189 ми влаштовуємо нижній шар органо-мінеральної суміші (товщина 18 см).

Далі по дорозі наші колеги вже проводять укладання нижнього шару асфальтобетону на км 190.

Укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону відбувається товщиною 10 см, а потім буде верхній шар з дрібнозернистого асфальтобетону – 5 см» - розповів Дмитро Щусь.

Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі.

Дорожники сподіваються, що за сприятливих умов, нижній вирівнюючий шар буде повністю покладено у найближчі тижні.

Під час проведення робіт, дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та регулюванням.

До проведення робіт зазначена ділянка дороги викликала чимало нарікань мешканців Попаснянського району. Тут були виявлені такі пошкодження – суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Нагадаємо, що мережа автомобільних доріг загального користування державного значення налічує 1 189,8 км. З них національних доріг 274 км, регіональних 236 км та територіальних 679,8 км.

У 2020 році Службою було прийнято на баланс ще 13,5 км регіональної дороги із комунальної власності міста Лисичанськ, де заплановано проведення ремонтних робіт.

Всього на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Роботи на дорозі   Р-66,  у районі м. Гірське, Попаснянський район, Луганська область.  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.