Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожня інфраструктура Луганщини - Там де є діалог та розуміння з місцевою владою, там є результат

Дорожня інфраструктура Луганщини - Там де є діалог та розуміння з місцевою владою, там є результат

Ситуація на дорогах Луганщини продовжує залишатися складною, але контрольованою. Станом на 09.00 26.01.2019 року  проїзд на дорогах Луганської області було забезпечено. Проте, важка обстановка там, де внаслідок сильного вітру, виникають перемети на дорогах – дорога Т-13-02 у Лисичанську в районі НПЗ, у місцями у Старобільському та Марківському районах.

На деяких ділянках доріг утворюються перемети  у зв’язку з географічним розташуванням та сильним вітром (12-20 м/с). Намітає  кучугури, там де було вже прочищено. За 2-3 години дорога, яка була чистою знову опиняється у сніговій пастці. Дорожники намагаються оперативно усувати перемети і роблять для цього все можливе. 

Контролювати стан справ на дорогах державного значення  вдається завдяки надзвичайним  зусиллям з боку ДП «Луганський облавтодор». Це може побачити кожен, хто пересувається дорогами Луганщини.

«На дорогах Луганщини у цілодобовому черговому режимі працюють  співробітники філій ДП «Луганський облавтодор». На відміну від інших регіонів України, де   неодноразово вводився режим закриття доріг, на Луганщині жодного разу не закривали та не обмежували рух транспорту – розповідає директор підприємства Олександр Коротун - В черговий раз я хочу подякувати всім 657 співробітникам ДП «Луганський облавтодор» за роботу у надскладних умовах.

Слова подяки я також хочу адресувати обласному керівництву, яке розуміє наші проблеми - нестачу та застарілість техніки.

Керівництво Білокуракінського, Троїцького, Кремінського,  Міловського районів також розуміє наші проблеми та всіляко допомагає».

Між тим, за словами Олександра Коротуна, «у той час, коли керівництво області (Сергій Філь разом із заступниками) намагаються чим можуть допомогти, мене дивує позиція керівників деяких районів.

Все що Ви вмієте - це надувати щоки та показувати з себе великих керівників. Насправді, ви так і не навчилися ані керувати людьми, ані виходити з надзвичайних ситуацій. Люди все бачать: хто працює, а хто ледацює.

Маю також додати, що ваш авторитет падає і падає. І прийде час коли люди спитають вас - А що зробили саме ви? Час надувати щоки та зображати з себе місцевих королів минув.

Або працюємо разом, або по вас будуть робитися висновки. І це не застереження, це поки що - порада. Або разом до роботи і буде результат, або - до побачення!».

Така прикра ситуація сталася у Сватівському, Старобільському, Біловодському, Марківському, Новоайдарському, Станично-Луганському районах.

За словами Олександра Коротуна, якщо обласна влада у постійному діалозі з дорожниками, то керівники вказаних територій самоусунулися від снігоочистки, а намагаються лише «керувати» та піаритися.

«У надзвичайній ситуації, маємо ліквідувати снігову навалу разом. І там  де є діалог та розуміння з місцевою владою, там є результат. Там, за проханням від керівників районів, долучаються до снігоочистки місцеві фермери, інші  підприємства.

Ця зима тяжка, це не виправдання, це факт, за добу: сніг, дощ, вітер, температурні коливання від мінус 18 до плюс 3. Ми не можемо за лічені години зробити чорне покриття, бо ми не Господь Бог. Я звертаюся до керівників райдержадміністрацій:  допомагайте, а не керуйте райавтодорами!».

Олександр Коротун дав також характеристику зі снігоочистки в містах обласного підпорядкування: «Більш-менш пристойна картина у Рубіжному, а ось Сєвєродонецьк, Лисичанськ – показують найгірші результати, навіть у порівнянні з невеличкими містами Луганщини. Населення вказаних міст дає невтішну, незадовільну оцінку комунальникам Сєвєродонецька та Лисичанська».

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна,  на боротьбу зі сніговою негодою задіяні всі сили. У надскладний час працює  122 одиниці техніки  та близько 450 працівників, які змінюють один одного та ведуть  боротьбу з негодою.

На представлених фото показана робота філій ДП «Луганський облавтодор».

Було - стало - автомобільна дорога Кремінна – Торське (автомобільна дорога загального користування місцевого значення О131501 Кремінна – Торське), яка з’єднує Луганщину із сусідньою Донеччиною.

Працює Троїцький райавтодор.

Нагадаємо, що зимове експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг загального користування державного значення в Луганській області здійснює ДП «Луганський облавтодор», філії якого розташовано в кожному  районному центрі у кількості 12 дорожньо-будівельних підприємств. ДП «Луганський облавтодор» - єдине підприємство в області, яке займається очищенням доріг державного значення, але сьогодні вони також займаються  і дорогами місцевого значення.

На жаль, комунальні підприємства та місцева влада деяких територій самоусунулися від прочистки комунальних доріг, які знаходяться на їхньому балансі. 

У найближчі три доби (26-28.01.2019)  на Луганщині, істотних змін у погоді не очікується. Опади продовжаться, місцями  істотні опади у виді снігу.

Температурний режим -10..-12 (вночі), -4..-6 (вдень). Напрям вітру -  переважно південно-східний. Ймовірне  посилення вітру, швидкість вітру посилиться до 12-15 м/с, хуртовини, заметіль.

Якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, зателефонуйте черговому в вашій області. Вам обов'язково нададуть допомогу! Дзвоніть цілодобово.  Працюють також мобільні телефони.

Запам’ятайте телефони у Луганський області  

  +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Аналітично-диспетчерська група Укравтодору

+380 (44) 287 11 40

kae@ukravtodor.gov.ua

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області