УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожній майстер Дмитро Щусь розповів про хід робіт на дорозі Р-66 від містечка Гірське до Лисичанського блок-посту

Дорожній майстер Дмитро Щусь розповів про хід робіт на дорозі Р-66 від містечка Гірське до Лисичанського блок-посту

На маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте» тривають роботи  за проєктом #Велике_Будівництво. Підрядник – ТОВ «Ростдорстрой».

Дорога проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ та через Попаснянський район.

На фото можна побачити хід проведення робіт на ділянці  від населеного пункту Гірське до Лисичанського блок-посту.

Роботи ведуться на таких напрямках:

1.Дорога  державного значення Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ (км 158+850 – км 194+500, протяжність 35,7 км).  

Ремонтні роботи   проходять одночасно  на трьох ділянках.

На ділянці км 158+850 – км 165+300 (місто Сєвєродонецьк) – закінчено укладання нижнього шару.

На ділянці км 165+300 – км 178+800 (місто Лисичанськ) – проводиться фрезерування.

На ділянці км 178+800 – км 194+500 – триває укладання нижнього шару.

2. Автомобільна дорога Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км) – тривають роботи з фрезерування та укладання органо-мінеральної суміші (ОМС). Дорога проходить через  населений пункт Гірське, Золоте (Попаснянський район).

Окрім зазначених робіт, проводиться планування узбіч та вирубка  порослі, укладання водовідвідних лотків.

Очікується, що до середини листопада поточного року основні роботи на маршруті Сєвєродонецьк – Золоте будуть завершені та забезпечено проїзд. 

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника –  Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Дорожній майстер Дмитро Щусь повідомив, що наразі на дорозі Р-66 його бригада виконує роботи від населеного пункту Гірське до Лисичанського блок-посту (на ділянці км 178+800 – км 194+500).

Ремонт дороги відбувається  за планом, згідно з графіком.

«Наша ділянка – майже 16 кілометрів. Спочатку були проведені роботи з холодного фрезерування старого дорожнього покриття.

Наразі на  вже влаштовано  нижній шар органо-мінеральної суміші (товщина 18 см) на 15 кілометрах.

Станом на 5 жовтня, ми дійшли до Лисичанського блок-посту. Укладено  нижній  шар  асфальтобетону на 13,5 кілометрах.

Покладено 1200 метрів водовідвідних лотків», – розповів Дмитро Щусь.

Дмитро Щусь прокоментував про вплив,  масштабних пожеж, які тривають на Луганщині: «Слава Богу, ані люди, ані техніка не постраждали. До нас пожежі не дісталися, хоча задимлення відчувалося. Втім, значно більше від задимлення потерпали наші колеги, які працюють в інших місцях, зокрема, у Лисичанську. Сподіваюсь, що масштабні пожежі не вплинуть на хід робіт».

За словами дорожнього майстра, укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону відбувається товщиною 10 см, а потім буде верхній шар з дрібнозернистого асфальтобетону – 5 сантиметрів.  

Дорожники сподіваються, що за сприятливих умов, весь нижній вирівнюючий шар буде повністю покладено у найближчі дні.

Під час проведення робіт, дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та регулюванням.

Як вже повідомлялося, до проведення робіт маршрут Сєвєродоецьк – Золоте, викликав багато нарікань у мешканців Попаснянського району.  

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Нагадаємо, на початку 2020 року план Служби автомобільних доріг у Луганській області складав 193 км. Фактично, на сьогодні 133 км доріг – вже відремонтовані. Стартували, або розпочинаються найближчими днями роботи ще на 210 кілометрах доріг.

За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Нагадаємо, що мережа автомобільних доріг загального користування державного значення налічує 1189,8 км. З них національних доріг 274 км, регіональних 236 км та територіальних 679,8 км.

У 2020 році Службою було прийнято на баланс ще 13,5 км регіональної дороги із комунальної власності міста Лисичанськ, де заплановано проведення ремонтних робіт.

Всього на території Луганської області налічується 5898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3616 км.

Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Проведення робіт на ділянці  км 178+800 – км 194+500 (від населеного пункту Гірське до Лисичанського блок-посту),  Попаснянський район, Луганська область.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.