УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожній майстер В’ячеслав Прудкий: «Для нижнього шару щодня ми укладаємо понад 2000 тонн асфальтобетону»

Дорожній майстер В’ячеслав Прудкий: «Для нижнього шару щодня ми укладаємо понад 2000 тонн асфальтобетону»

В’ячеслав Прудкий повідомив, що дорожники ТОВ «Автомагістраль-Південь» на дорозі Т-13-06 на ділянці км 7+400 – км 44+960 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

«Наразі відбуваються роботи на  ділянці км 16+900. Ведеться укладання нижнього шару з крупнозернистого асфальтобетону, товщиною 10 сантиметрів. Ми плануємо у найшвидші строки, до 15 червня, укласти  нижній шар покриття. Іноді нас підводить дощова погода. Днями, коли були сильні дощі, роботи припинилися, ми не укладали асфальтобетон. При гарній погоді, щодня ми укладаємо понад 2000 тонн асфальтобетону. За день ми робимо  більше  кілометра дороги. Зразу після того, як ми дійдемо до Сєверодонецька (тут залишається близько 10 кілометрів), ми приступаємо до укладки верхнього шару покриття» - розповів дорожній майстер В’ячеслав Прудкий. 

Дякуємо за вашу роботу!

#Велике_Будівництво

Фото - дорога Т-13-06 км км 16+900.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.