УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожники «Автомагістраль-Південь» дійшли до Сєвєродонецька

Дорожники «Автомагістраль-Південь» дійшли до Сєвєродонецька

Дорожники «Автомагістраль-Південь» дісталися до Сєвєродонецька: верхній шар покладено, ведеться облаштування з’їздів та впорядкування узбіччя. 

Наближається до завершення будівництво нової дороги Станиця Луганська – Сєвєродонецьк.

Роботи на Луганщині велися в рамках  амбітного проєкту #Велике_Будівництво.

Наразі   підрядники ТОВ «Автомагістраль-Південь», «Онур Конструкціон Інтернешнл»,  ТОВ «Ростдорстрой»  майже закінчили укладання  верхнього шару   покриття дороги з ЩМА-20.

Зараз ведеться облаштування з’їздів та впорядкування узбіччя. На готових ділянках дороги вже  розпочато нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Скоро такі роботи будуть проведенні по всій протяжності дороги.

Наприкінці минулого тижня дорожники «Автомагістраль-Південь» дісталися Сєвєродонецька. Вони завершили  укладання верхнього шару з ЩМА-20 (щебенево-мастична  асфальтобетонна гаряча суміш з максимальним розміром щебеню 20 мм). Нагадаємо, роботи були розпочаті у смт Новоайдар в сторону Сєвєродонецька на дорозі державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, на ділянці км 7+400 – км 44+960.

«Наразі ведеться встановлення бортового каменю (бордюру) на в’їзді у місто Сєвєродонецьк, на  ділянці км 7+500. Саме тут буде встановлено 368 метрів бортового каменю. Буквально вчора на дорозі було завершено основний проїзд, було покладено  верхній шар з ЩМА-20.

Ми власне приступили до   облаштування з’їздів. Після цього будуть встановлені відкрилки на водопропускних трубах, впорядковані зупинки транспорту, встановлені дорожні знаки та відбудеться нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та впорядкування узбіччя» – розповів представник  підрядника  ТОВ «Автомагістраль-Південь» дорожній майстер Денис Ліхідченко.

Як відомо, нещодавно на Луганщині, саме у місці проведення робіт на дорозі Т-13-06, трапилася масштабна пожежа. Такі форс-мажорні обставини дещо вплинули на проведення робіт, адже під час ліквідації пожежі дорога була перекрита (за виключенням спецтранспорту) та дорожні роботи були призупинені. До речі, вже побудована на той момент якісна та гарна дорога сприяла тому, що рятувальники швидко дісталися до місця надзвичайної ситуації.

«Дякуючи Богові, під час пожежі ніхто з наших робітників не постраждав. У критичній ситуації, коли все горіло, був їдкий дим та нульова видимість, нам вдалося швидко евакуювати всіх людей та техніку. Такі форс-мажорні обставини, зрозуміло,  вплинули на проведення робіт, тобто їх тимчасово зупинили. Втім, ми не кинули роботу – працювали на іншій ділянці, там де не було вогню та диму», – повідомив представник  підрядника  ТОВ «Автомагістраль-Південь», дорожній майстер Станіслав Смородський. 

«Зараз на дорозі Т-13-06 на ділянці км 10+000 (біля каплички) ведеться облаштування з’їзду та  встановлення бордюру. Далі ми будемо проводити земельні роботи на узбіччі, будемо асфальтувати з’їзди в інших місцях, встановлювати водовідвідні лотки. По плану також ремонт наявних штучних споруд на дорозі. Всі роботи будуть відбуватися за графіком». 

Нагадаємо, ділянка дороги Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар (км 7+400 – км 44+960) входить до  плану ремонти дороги від Станиці до Сєвєродонецька. Загальна протяжність – 123 кілометри. Роботи з поточного ремонту виконуються в рамках проєкту «Велике Будівництво». Цей амбітний проєкт був ініційований головою держави та Укравтодором.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі. Служба автомобільних доріг у Луганській області вкотре наголошує – нова якісна дорога це не привід для перевищення швидкості. Закликаємо всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.