Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Луганщини працюють поблизу лінії зіткнення

Дорожники Луганщини працюють поблизу лінії зіткнення

Продовжується боротьба зі снігопадами на дорогах Луганщини. В останні дні сталося різке погіршенням погодних умов. Синоптики прогнозують подальше ускладнення погоди. Але дорожники не втрачають  контроль за ситуацією.

На дорогах Луганщини працює вся  спецтехніка ДП «Луганський облавтодор». Всього задіяні близько 120 одиниць техніки та одночасно близько 160 співробітників.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, дорожники працюють у цілодобовому черговому режимі,  вся техніка  задіяна для ліквідації негоди.

Нагадаємо, що ДП «Луганський облавтодор» - єдине підприємство в області, яке займається очищенням доріг державного значення.

На прохання ДСНС, Патрульної поліції ДП «Луганський облавтодор»  приходить  на допомогу службам, які працюють на комунальних дорогах (наприклад, у Лисичанську). Але окрім цього, на прохання керівництва Луганської ОДА та місцевих мешканців, ведуться роботи і на місцевих дорогах (у тому числі поблизу лінії зіткнення). Про це із вдячністю повідомляють місцеві мешканці сіл та селищ Луганщини.

Виктория Загорулько‎:  "Військово-цивільна адміністрація селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району Луганської області висловлює вам свою щиру подяку за швидке реагування та прибирання від снігу дороги до населеного пункту Новотошківське. Не дивлячись на те, що селище знаходиться на лінії розмежування, Ви швидко відреагували на прохання керівника ВЦА. Дороги розчищені на 100 %. Мешканці селища вдячні Вам за допомогу".

Олег Лошканов  «Спасибо! Единственный человек в гос. службе Луганской области, который всегда откликается на просьбы жителей любых сел и городов директор ДП «Луганський облавтодор» - Коротун. Лично заявляю, за последние 10 лет, пускай все знают! Низкий поклон всем дорожникам Луганской обл. которые работают 24 часа в сутки по всей области! Руководители городов берите пример, особенно руководство города Северодонецка!...

Низкий поклон и благодарность работникам Луганского обл. автодора и Коротуну Александру Борисовичу! Человеку слова, пообещал-сделал. Только что ушёл грейдер, который прочистил нам дорогу на «большую землю» у нас очень трудный рельеф, перевал, как в горах крутой подъём и спуск, а наверху образовываются перемёты. Мы вообще отрезаны от общего мира, особенно зимой, ни хлеба, ни почты, ни магазина....ничего, только в с. Михайловку через перевал, а если замело, то даже санитарная машина не проедет. Поэтому для нас, этот отрезок в 5 км. до с.Михайловка, жизненно важная дорога! Ещё раз спасибо за внимание и оперативность. Благодарные жители с. Пристино».

Закликаємо, всіх учасників дорожнього руху, з усією відповідальністю поставитися до погодних змін. Слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте дозволену швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. Не заважайте роботі спецтехніки!

Якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, зателефонуйте черговому в вашій області. Вам обов'язково нададуть допомогу! Дзвоніть цілодобово.  Працюють також мобільні телефони.

Запам’ятайте телефони у Луганський області  

  +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Аналітично-диспетчерська група Укравтодору

+380 (44) 287 11 40

kae@ukravtodor.gov.ua

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області