Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Луганщини у центрі уваги мас-медіа: люди мають права знати більше

Дорожники Луганщини у центрі уваги мас-медіа: люди мають права знати більше

Робота дорожників Луганщини завжди у центрі уваги мас-медіа.  На дорогах області, у цілодобовому черговому режимі, працюють дорожники районних філій ДП «Луганський облавтодор». Зрозуміло, що у зв’язку із першими снігопадами,  журналісти цікавилися інформацією про стан проїзду автомобільними дорогами Луганської області.

Так, наприклад, інформаційні сюжети вийшли в ефірі телеканалу Ірта  телеканалу UA: Донбас

Про те, що проїзд дорогами Луганщини забезпечено у повному обсязі повідомляли ведучі Інтернет-ресурси.

Не залишила поза увагою дорожню тему і друкована преса.

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області -  виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області. 

Цього разу у свіжому номері  газети «Луганщина.ua»   публікується репортаж про відкриття шляхопроводу. Українські військові відбудували зруйнований бойовиками в липні 2014-го шляхопровід, розташований на автомобільній дорозі  Покровськ – Бахмут – Михайлівка.

Мостом, який єднає Луганщину з Донеччиною, вперше після капітального ремонту розпочався повноцінний рух автомобільного транспорту.

Відновленням зруйнованого мосту займалися мостобудівники  Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України у складі Об’єднаних сил.

Замовником відновлювальних робіт стала Служба автомобільних доріг Луганської області, яка провела тендер та обрала підрядників через систему ProZorro. Ремонт мосту став можливим завдяки програмі Уряду з відновлення інфраструктури у східних регіонах України. Роботи проводилися за рахунок державного бюджету України.

Журналіст газети «Попаснянський вісник» Володимир Заруба також підготував репортаж про відкриття шляхопроводу.  Бахмутський міст – шляхопровід через залізничну колію – став вже третім об'єктом, який відновили  військовослужбовці на Луганщині.

Газети «Кремінщина» та «Рубежанські новини» публікують аналітичні матеріали про те, що 2018 рік для України ознаменувався масштабним ремонтом доріг.

Уряд системно підійшов до вирішення проблеми. І це не тільки збільшення фінансування, але й перерозподіл відповідальності за якість доріг державного і місцевого значення, посилення контролю за якістю будівництва та ремонту доріг, підвищення безпеки дорожнього руху.

Рух до поліпшення ситуації з дорогами розпочато й на Луганщині. Наступного року фінансування ремонту  доріг продовжиться. Так у  проекті бюджету-2019 в цілому на українські дороги передбачено виділення 55 мільярдів, з яких 17 млрд грн.  заплановано витратити саме на місцеві дороги.

Між тим, деякі Інтернет-ресурси повідомляють, що Луганська область менше за інших регіонів використовувала виділені державою кошти на ремонт доріг місцевого значення.

З цього приводу, варто нагадати, що з цього року Укравтодор відповідальний тільки за ремонт і утримання доріг державного значення. А кошти для ремонтів доріг на місцевого значення передаються на місця через Дорожній фонд. 

Нагадаємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км, з яких 1 177 км доріг державного значення і 2 439 км – місцевого. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Ми з повагою ставимося до роботи журналістів, представників всіх ЗМІ. Щиро дякуємо вам за співпрацю!

Служба автомобільних доріг у Луганській області – працює прозоро і завжди відкрита для мас-медіа та громадськості.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області