Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожники проводять розмітку на дорозі державного значення Н-26

Дорожники проводять розмітку на дорозі державного значення Н-26

Підходить до завершення розпочатий у з кінця квітня 2018 року  поточний середній ремонт на ділянках дороги  Н-26 «Чугуїв – Мілове» (дорога проходить через місто Старобільськ). Днями тут вже проводилася розмітка дороги Н-26 на ділянках 110 км+375, 117-120. Роботи виконувалися силами підрядних підприємств.

«Таким чином, дорога від в’їзду з Харківської області на Луганщину зроблена. Тепер черга за харківчанами, і роботи тут вже розпочалися, є сподівання, що у цьому році вони підтягнуться», - зазначає  провідний інженер відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Ігор Козаченко.

Нагадаємо, що мешканці Луганщини, дописувачі Фейсбуку, автомобілісти скаржилися на дорогу Н-26 «Чугуїв – Мілове». Сьогодні Луганщина виконала свою частину і це може побачити кожен, хто прямує по цій важливій трасі, яка з’єднує Луганську та Харківську області. 

За словами Ігоря Козаченка, якій проінспектував роботу, особлива увага на дорозі Н-26 приділяється якості проведення робіт. Поточний середній ремонт проїзної частини дороги включав в себе  укладку нижнього вирівнюючого шару, потім  верхнього шару. А після цього –  роботи по укріпленню узбіччя,  встановлення сигнальних стовпчиків,  знаків, проведення розмітки дороги.

Роботи виконуються приватними підрядниками -   підприємствами, котрих було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Роботи з поточного середнього ремонти виконували два підприємства  - колективне  підприємство «Кремінський агрошляхбуд» та ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро). Окрім цього, на деяких ділянках працювали філії ДП «Луганський облавтодор».   

Роботи з поточного середнього ремонту виконувалися на ділянках - 126 км + 625 – 130 км (район села Зміївка, Сватівського району Луганської області - «БК ЄВРОДОР»); 117-120+000 км (у районі селища Куземівка, Сватівського району -   «Кремінський агрошляхбуд»).

Експлуатаційне утримання відремонтованої дороги буде покладено на ДП «Луганський облавтодор».   

Нагадаємо, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями, дороги Щастя-Станиця Луганська, Старобільськ-Новоайдар та дороги, що ведуть до Сєвєродонецька. 

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них  близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення,  решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області