Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив хід капітального ремонту Бахмутського мосту

Генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив хід капітального ремонту Бахмутського мосту

Сьогодні військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, яка входить до Міністерства оборони України, працюють над відбудовою інфраструктури Донбасу. Військові працюють там, де, із-за реальної загрози,  відмовляються працювати будь-які інші підрядники,  за будь-які гроші.

Ще у липні 2014 року міст, що з’єднує Луганську та Донецьку області на автошляху Покровськ – Бахмут – Михайлівка через залізницю, було пошкоджено незаконними збройними формуваннями. І ось, завдяки спільній співпраці районної та обласної влади та за підтримки українського Уряду 11 червня 2018 року розпочалися роботи з його капітального ремонту.

Це вже третій об’єкт  на Луганщині  на якому працюють  військові Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Замовник відновлювальних робіт на мостах Луганщини - Служба автомобільних доріг, яка  провела тендер та обрала підрядників через систему ProZorro.  Роботи  здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету. Виконання проектно-вишукувальних робіт по  капітальному ремонту пошкоджених мостів Луганщини проходило за рахунок обласного бюджету.

Днями з метою інспектування ходу відбудовчих робіт, на об’єкт приїхав головний командувач Операції Об’єднаних сил, генерал-лейтенант Сергій Наєв разом із головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту, генералом-лейтенантом Миколою Мальковим та директором Регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Сергієм Бугайовим.

Як повідомляє Попаснянська районна державна адміністрація, зустрічали делегацію голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та Попаснянській міський голова Юрій Онищенко. 

На місці делегацію ознайомили із проектом відбудови та термінами здачі об’єкту, з його технічними характеристиками, а також детально поінформували щодо просування ремонтних робіт. Так, присутнім повідомили, які і коли балки було змонтовано, в скільки етапів їх заливали, на які періоди розбито проектні роботи та терміни їх виконання. Зокрема, повний капітальний ремонт планується завершити на початку листопада поточного року.

На останок Сергій Наєв разом із іншими членами делегації урочисто вручив бійцям, які відновлюють міст, за гідний внесок у відбудову зруйнованої інфраструктури, професіоналізм, сумлінне виконання бойових завдань відзнаки Президента України «За участь в Антитерористичній операції», відзнаки Командувача ООС «Бойовий хрест», подяки та грамоти. Андрія Жинчина – полковника, командира 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту, який безпосередньо керує роботами, командувач ООС особисто відзначив від імені Міністерства оборони України вогнепальною зброєю «Пістолет Макарова» АК 2289.

Нагадаємо, що Бахмутській міст було пошкоджено у липні 2014 року незаконними збройними формуваннями.

Нагадаємо, що 20 червня відбулося відкриття  Троїцькому мосту, який знаходиться у Попаснянському районі  Луганщини. Цей міст, якій знаходиться впритул до лінії розмежування, був зруйнований  терористами в червні 2015 року. Міст  у в селищі Троїцьке через річку Лугань  (розташований на км 37 + 062  автомобільної дороги О131201 (пункт пропуску «Танюшівка» - Старобільськ - Артемівськ - Комишуваха - Попасна - Мирон ГРЕС) було пошкоджено в результаті  бойових дій.  Відновлений міст розташований на  єдиному асфальтованому шляху, який з’єднує с. Троїцьке з населеними пунктами Луганської області, підконтрольними українській владі.

В жовтні 2017 року силами цього ж підрозділу було відбудовано автомобільний міст через р. Сіверський Донець, що з’єднує Лисичанськ та Рубіжне – Томашівський міст.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Фото - Попаснянська районна державна адміністрація.