Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Головна газета Луганської області «Луганщина.ua» про відновлення мостів та доріг

Головна газета Луганської області «Луганщина.ua» про відновлення мостів та доріг

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області. 

У свіжому   випуску «Луганщини.ua» від 28 червня 2017 року цікава стаття Будинки, мости та дорогі: Луганщина повертається до життя»

Варто зазначити, що минулий тиждень був дуже насиченим для губернатора Луганщини. Побував керівник Луганщини Юрій Гарбуз і на будівництві багатоповерхового житлового будинку для переселенців. Наступна зупинка голови ЛОДА – Томашівський (Новодружеський) міст на Сіверському Донці, який з’єднує міста Лисичанськ та Рубіжне. У липні 2014-го року його підірвали бойовики. Сьогодні ж на замовлення Служби автомобільних доріг проводиться капітальний ремонт конструкції. Тендер вартістю 12,5 мільйонів виграла Державна спеціальна служба транспорту. Вже скоро військові обіцяють здати об’єкт та заявляють, що заразом готові взятися за реконструкцію моста поблизу селища Троїцьке, що на Попаснянщині.

Тим часом триває поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги Кремінна–Торське, яка з’єднує Луганщину із сусідньою Донеччиною. Хід робіт також проінспектував Юрій Гарбуз. Дорожники ремонтують відрізок протяжністю 7,2 км. Проектна вартість проведення поточного середнього ремонту цієї дороги складає більше 56-ти мільйонів. Гроші виділено з обласного бюджету. Розпочали проведення робіт восени 2016 року. А цьогоріч заплановано введення об’єкту в експлуатацію.

Більш детально про поточний стан речей на об’єктах та плани щодо їх експлуатації розповів кореспондент видання «Луганщина.ua»,який разом з губернатором їздив регіоном та на власні очі бачив, як відновлюється Луганщина. Подробиці читайте на сторінках «Луганщини.ua».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області