Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Командувач Операції об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував дорожникам за допомогу в облаштуванні реконструйованих блокпостів

Командувач Операції об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував дорожникам за допомогу в облаштуванні реконструйованих блокпостів

Сьогодні командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв спільно з заступником голови Національної поліції України Костянтином Бушуєвим та начальником ГУНП в Луганській області Сергієм Колесником та заступником голови Луганської ВЦА Юрієм Клименко відвідали реконструйовані та переобладнані блокпости Луганщини – «Новоайдар» та «Сватове».

Блокпости було оновлено силами Головного управління Національної поліції в Луганській області за підтримки поліції Київщини та Полтавщини, обласної та місцевої влади, державних підприємств.

На території пунктів контролю розширено проїжджу частину, що дозволить уникнути черг та заторів. Під час переобладнання та реконструкції пунктів стоп-контролю створено належні умови для роботи особового складу. Блокпости обладнані приміщеннями для несення служби, відпочинку, санітарними та спальними блоками, їдальнями.

Сергій Наєв та Костянтин Бушуєв подякували керівництву обласної військово-цивільної адміністрації та районних і обласних комунальних підприємств за допомогу в реконструкції та оснащенні блокпостів. Поліцейських, які несуть службу на блокпостах, а також представників місцевого самоврядування було нагороджено грамотами, подяками та цінним подарунком – годинником від ГУНП в Луганській області та Обласної адміністрації.

Варто зазначити, що директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун також отримав Подяку. Сергій Наєв, вручив йому Подяку зі словами вдячності за те, що дорожники долучилися до ремонту дорожньої інфраструктури у зоні блокпостів.

«Це нагорода не моя особиста, ця Подяка – свідчення того, що дорожники Луганщини не словами, а конкретними справами доводять свій патріотизм. Сьогодні ми працювали у районі блокпостів, в вже завтра продовжимо роботи на дорогах державного значення» - зазначив Олександр Коротун.   

Кожен блокпост максимально обладнано для комфортного проходження контролю громадянами. Створені додаткові робочі місця перевірки документів з сучасною комп’ютерною технікою.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області