Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Луганщина може розраховувати на збільшення фінансування ремонту доріг

Луганщина може розраховувати на збільшення фінансування ремонту доріг

Як повідомив  очільник  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер, завдяки підтримці керівництва   Укравтодору, Луганщина може сподіватися на збільшення фінансування відбудови дорожньої галузі.

«У цьому році, в рамках проєкту #Велике_Будівництво, ми розпочали реальні кроки щодо відбудови доріг в Луганській області отримали на це відповідне фінансування. За амбітним планом Укравтодору, у поточному році в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення. У подальшому Луганщина може розраховувати на збільшення фінансування ремонту доріг. Такий головний меседж ми почули під час відвідування нашої області Президентом України Володимиром Зеленським» – зазначив Павло Цубер.

Нагадаємо, 8 травня, під час робочої поїздки до Луганської області,  Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом поточного ремонту на дорозі від Станиці Луганської до Сєвєродонецька. Спорудження  нової дороги відбувається в рамках Національної програми «Велике будівництво». Всі будівельні роботи здійснюються в рамках державного інвестиційного проєкту за бюджетною програмою. Загальна вартість відбудови всієї дороги  складає 2,4 млрд грн.

За словами Павла Цубера, глава держави уважно вислухав зауваження представників Луганщини про необхідність ремонту інших напрямків.  Голова Укравтодору Олександр Кубраков підтримав  луганчан щодо необхідності збільшення фінансування ремонту доріг у Луганській області.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков зауважив, що у порівняні з іншими регіонами України, дороги на Луганщині, з багатьох причин, знаходяться у гіршому стані. Для виправлення ситуації, для будівництва нових доріг,  Луганська область потребує додаткового фінансування. Нагадаємо, цього року Укравтодор має амбітний план оновити понад 4000 км українських доріг.  

Павло Цубер додав, що у поточному році Луганщина, маючи підтримку від Укравтдору, отримала значне фінансування, якого не було за останні роки.

Окрім  дороги Станиця Луганська – Сєвєродонецьк,  завершуються роботи на дорозі Н-26, ділянка км 148+000 – 158+000 (ця ділянка дороги  Н-26 знаходиться між населеними пунктами Сватове – Містки).

Йдеться розробка проєктно-кошторисної документації щодо  поточного середнього ремонту на дорозі Сєвєродонецьк – Золоте.  Ця дорога включає такі ділянки: автомобільна дорога Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ км 158+850 – 194+500 (протяжність ділянки ремонту 35,7 км); автомобільна дорога Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км). Розробляється ряд проєктів по відновленню автомобільних доріг за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Йдеться зокрема про подальший ремонт автомобільної дороги Н-26 Чугуїв – Мілове (через м.Старобільськ); ремонт автомобільної дороги Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" – Сватове – Лисичанськ – Луганськ;  ремонт  автомобільної дороги  Т-13-02 КПП "Танюшівка" – Старобільськ – Бахмут.

Олександр Кубраков, після відвідання Луганщини підкреслив: «Відвідали з Президентом Володимир Зеленський Луганщину, де наразі в активній фазі оновлення дороги Сєвєродонецьк – Станиця Луганська. Фактично, це перший подібний проєкт за роки Незалежності та чи не перший системний підхід до оновлення доріг в області. Тому до його реалізації така потужна увага як з боку держави, так і громадськості…  Впевнений, що реальні зміни на дорогах Луганщини буде помітно вже цього року. Не знижуємо темпів, #працювати_треба»

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.