Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » Лисичани приходять на допомогу на дорозі Р-66

Лисичани приходять на допомогу на дорозі Р-66

На межі Сватівського та Кремінського району, на дорозі Р-66 працюють співробітники працює Лисичанської філії ДП «Луганській облавтодор». Саме тут, на найбільш складній ділянці – 108 км дороги Р-66 працюють сьогодні дорожники з Лисичанська.

Нагадаємо, що роботи на автодорогах виконуються  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

«Враховуючи в якій складній ситуації після вибухів 2015 року знаходиться «Сватівський райавтодор», враховуючи великий обсяг робіт, який проводить  «Кремінський райавтодор», ми прийшли на допомогу колегам. Працюємо на найбільш складній ділянці, 108 км. Багато укладаємо асфальтобетону, який отримуємо з Кремінського асфальто-бетонного заводу (АБЗ)» - розповідає мостовий майстер Микола Володимирович Пугачов.  

Важливо відзначити, що співробітники ДП «Луганській облавтодор»  працюють у надважких умовах: температура повітря 35-40 градусів, температура асфальто-бетонної суміші – від 120 градусів. І в цих умовах неабияке значення мають правила безпеки на дорозі.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

За словами  начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Миколайовича  Циганського, водії мають дотримуватися правил дорожнього руху,  бути пильними та  уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.