УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Масштабні обсяги проєкту #Велике_Будівництво зумовили відкриття власної лабораторії якості виробництва

Масштабні обсяги проєкту #Велике_Будівництво зумовили відкриття власної лабораторії якості виробництва

Сьогодні Луганщиною впевнено крокує  Національна програма #Велике_Будівництво. За підтримки Укравтодору  всі амбітні плани Служби автомобільних доріг у Луганській області поступово втілюються у життя.

Масштабні обсяги проєкту  зумовили відкриття лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Луганській області.

За словами новопризначеного очільника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Валентина   Рибачука, темпи проєкту #Велике_Будівництво будуть тільки зростати. Таким чином, обсяги роботи для лабораторії будуть тільки зростати.

Донедавна відповідний контроль проводився із залученням спеціалістів з Києва та Харкова. Віднині таку роботу будуть виконувати власні фахівці, які пройшли відповідне навчання, отримали сертифікати якості. У серпні поточного року лабораторія отримала «Свідоцтво про визнання вимірювальних можливостей на відповідність вимогам ДСТУ ISO 10012:2005».

Як повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олег Кравцов, «саме #Велике_Будівництво сприяло відкриттю власної лабораторії».

До початку війни Служба автомобільних доріг у Луганській області мала власну лабораторію, втім все обладнання залишилося на окупованій території.

Тетяна Сергієнко – начальник лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Луганській області повідомила: «3 серпня ми отримали «Свідоцтво про визнання вимірювальних можливостей на відповідність вимогам ДСТУ». Тепер наша лабораторія може проводити випробування асфальтобетонних сумішей, щебеню усіх складових, які входять до складу асфальтобетону. Сертифікат ми отримали від Державного підприємства «Луганськстандартметрологія» (ДП «Луганський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»).

Яна  Швец – провідний інженер лабораторії проінформувала, що проходила відповідні курси у  ДП «Дорцентр» та у Львові.

«І хоча я маю досвід, втім цього року поступила вчитися в Східноукраїнській університет на спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», – додала Яна  Швец.

У лабораторії поки що будуть працювати дві співробітниці – провідний інженер та начальниця лабораторії. Вони мають відповідні досвід та кваліфікацію. Окрім того,  перед початком роботи вони пройшли  курси з підвищення кваліфікації у Києві на державному підприємстві  «Дорожній науково-технічний центр» (ДП «Дорцентр»).

Нагадаємо, всього на території Луганської області налічується 5912 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3629 км. Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення налічує 1200 км.  Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Загалом плануємо у 2021 році відремонтувати 241 км доріг державного значення на Луганщині. Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено 461 км доріг. Це більш ніж третина доріг державного значення (1200 км) області.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області. Слідкуйте за новинами!

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.