УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Ми дали роботу для 60 мешканців Луганщини» – представник підрядника

«Ми дали роботу для 60 мешканців Луганщини» – представник підрядника

Підрядник проведення робіт на дорозі Станиця Луганська – Сєвєродонецьк «Онур Конструкціон Інтернешнл» працевлаштував 60 мешканців Луганської області. Про це розповів інженер  підприємства Валентин Черниш.

«Станом на 1 травня ми дали роботу для 60 мешканців Луганської області. Наше підприємство, як соціально відповідальна компанія, всюди, на місцях проведення робіт, намагається залучити місцевих мешканців. Податки від заробітної плати наших робітників залишаються тут, на Луганщині, отже це сприятиме соціальному розвитку території» – повідомив Валентин Черниш.

Люди, які знайшли роботу, постійно мешкають у Щасті, Станиці Луганській, Новоайдарському районі та в інших населених пунктах Луганщини.

Як вже повідомлялося, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» працює на двох ділянках, а саме:

  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-09 Щастя - Широкий на ділянці км 0+000 - км 37+350 у Луганській області.
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» - Луганськ на ділянці км 26+630 – км 43+430 у Луганській області.

За словами Валентина  Черниша, на дорозі Р-22 вже повністю проведено фрезерування та розпочалося фрезерування на дорозі Т-13-09.

Починаючи з 1 травня на дорозі Р-22 розпочалося влаштування основи з органо-мінеральної суміші з додаванням відфрезерованого матеріалу. Товщина основи («подушки») буде 15 сантиметрів, після цього буде укладено нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону – 10 сантиметрів,  потім буде укладено верхній шар асфальтобетону – 5 сантиметрів.

Нагадаємо, робити на Луганщині ведуться у рамках проекту #Велике_Будівництво. Згідно рішення українського Уряду, попри карантин, роботи з проекту #Велике_Будівництво не припиняються. Всі три підрядні організації, які задіяні у рамках проекту #Велике_Будівництво, працюють без вихідних. Дорожники дотримуються  графіку проведення ремонтних робіт. Фірми-підрядники створюють нові робочі місця та залучають до цього місцеве населення, всього працевлаштовані близько 100 мешканців Луганщини.

Довідково. ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – дочірнє підприємство турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового АТ «Онур Тааххют», що здійснює будівництво і ремонт автошляхів. Компанія «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстрована в Україні, працює в країні з 2006 року. Місце реєстрації – Київ.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.