Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » На дорозі державного значення Н-26 завершується поточний середній ремонт

На дорозі державного значення Н-26 завершується поточний середній ремонт

С кінця квітня розпочався поточний середній ремонт на дорозі  Н-26 «Чугуїв – Мілове»  117-120 км. Сьогодні роботи наблизилися до логічного завершення – йде укладання верхнього шару у районі селища Куземівка, Сватівського району Луганської області. 

Роботи виконуються колективним підприємством «Кремінський агрошляхбуд», яке було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Про те, що відбувається сьогодні розповів виконроб підприємства «Кремінський агрошляхбуд» Олександр Березовський. За його словами, саме зараз роботи на дорозі тривають  у районі села Куземівка, Сватівського району. 

«Погодні умови сприяють проведенню робіт. Закінчується  укладення верхнього шару товщиною 5 сантиметрів. Асфальтобетону суміш  привозять з власного асфальтобетонного заводу у Кремінній.  Температура асфальтобетонної суміші відповідає нормативам – 135 градусів на початку ущільнення. Працює бригада –  14 робітників. Задіяні 4 катки, один асфальтоукладчик, грейдер, компресор, 8 машин возять асфальтобетон. Щодобово викладали 300-310 тон асфальтобетонної суміші. Нам залишиться впорядкувати узбіччя щебенем та нанести розмітку. При наявності будматеріалів, роботи будуть завершені до кінця липня», -  розповів  Олександр Березовський.

Окрім підприємства «Кремінський агрошляхбуд», на дорозі на дорозі  Н-26 «Чугуїв – Мілове», на іншій ділянці працює підприємство ТОВ «БК ЄВРОДОР». Роботи з  аварійного ямкового ремонту та роботи з упорядкування узбіччя на інших ділянках  виконує «Сватівський райавтодор».

Загалом у 2018 році роботи заплановано проводити  на 6 ділянках автодороги Н-26 «Чугуїв-Мілове» (загальна протяжність шістьох ділянок 15  км).

Нагадаємо, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них  близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення,  решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області