Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На дорозі державного значення Р-66 на в’їзді до Гірського було проведено аварійний ремонт «великими картами»

На дорозі державного значення Р-66 на в’їзді до Гірського було проведено аварійний ремонт «великими картами»

Днями у соціальній мережі Фейсбук з’явилася інформація про начебто неякісний ремонт, якій було проведено на в’їзді до населеного пункту Гірське (Попаснянський район). На фото та відео було представлено неякісний асфальт та розбиту дорогу. Допис містив інформацію про те, що начебто такий ремонт прийняла Служба автомобільних доріг у Луганській області. Інформація була подана в спотвореному вигляді та не відповідає дійсності. 

Служба автомобільних доріг у Луганській області з повагою відноситься до всіх, хто слідкує за нашою роботою. Ми намагаємося не залишати поза увагою жодний критичний матеріал. Ми відкрити до критики, проте ми готові офіційно роз’яснити ситуацію.

По-перше, ні для кого не секрет, що більшість доріг Луганщини потребують ремонту. Це очевидні речі і ми їх повністю визнаємо та робимо все, що від нас залежить, щоб покращити ситуацію з дорожньою інфраструктурою.

По-друге, Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення. Ми працюємо у межах чинного законодавства та відповідно до виділеного фінансування.

Щодо стану справ на зазначеному об’єкті  повідомляємо, що на минулому тижні (24-25.10.2019) на дорозі державного значення Р-66 «КПП «Деміно-Олександрівка» - Сватове – Лисичанськ – Луганськ» на в’їзді до Гірського (загалом 900 метрів) було проведено аварійний ремонт в межах експлуатаційного утримання. На представлених фото – робота дорожників на в’їзді до Гірського, задіяна техніка – катки, погрузчик.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, на зазначеній ділянці дороги Р-66 (ділянка від міста Лисичанськ до населеного пункту Гірське) працювало підприємство «Данко».

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснювали спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області. Про це повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський.

Після публікації у Фейсбуці, спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області знову перевірили зазначену ділянку. На представлених фото можна побачити, як насправді дорожники «великими картами» зробили аварійний ремонт на в’їзді до Гірського.

Нам вдалося дізнатися правдиву інформацію щодо представлених фото у критичному дописі користувачів Фейсбуку. Фото та відео були відзняти по вулиці Соборна, яка розташована у приватному секторі (селище Іванівка, яке входить Гірського, це комунальна дорога).

Дана вулиця не відноситься до дороги державного значення. Отже ніякі ремонті роботи  на ній не відбувалися. Безсумнівно, що ніякий ремонт не цій вулиці Служба автомобільних доріг у Луганській області не приймала та й не могла приймати.

Як повідомили місцеві мешканці, які проживають по вулиці Соборна (приватні будинки №№ 75, 77, а також Шино-монтажна майстерня), днями тут дійсно приїхав трактор та привіз залишки асфальтової крихти. Ця крихта була деінде розсипана на протяжності 20-30 метрів по вулиці Соборна. Ніякого катка, ніякої додаткової техніки не було.

За словами Віктора Циганського, «зрозуміло це і ремонтом назвати не можна. Ми працювали на дорозі державного значення Р-66, яка знаходиться у 100 метрах від вулиці Соборна».

Ми усвідомлюємо, що багато хто з людей не розуміється на тому, де і чия дорога, хто несе за неї відповідальність. Саме тому, ще раз нагадуємо, Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Нагадаємо, що дорога  Р-66 -  автомобільний шлях регіонального значення, який поєднує північні райони Луганщини з південними районами. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Р-66 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

Нагадаємо також, що впродовж останніх п’яти років на території Попаснянського району склалася складна ситуація на автомобільних дорогах. Постійні пересування великогабаритної військової та сільсько-господарчої техніки,  ворожі обстріли призвели до різкого погіршення стану доріг.

Між тим, як відзначає  Віктор Циганський, при відповідному фінансуванні, роботи у Попаснянському районі  з відновлення дорожньої інфраструктури будуть продовжені.

Проведення робіт на цьому напрямку також важливе й тому, що все ж таки є надія на відкриття «КПВВ Золоте». На жаль, ми не знаємо коли це відбудеться. 

Служба автомобільних доріг у Луганській області послідовно втілює політику «Укравтодору»  вести роботи і рухатися поступово, переходячи від однієї пошкодженої ділянки до іншої.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.