УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Н-21 – закінчується облаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші

На дорозі Н-21 – закінчується облаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші

У Луганській області тривають дорожні роботи у рамках  проекту #Велике_Будівництво.  Маршрут від Сєвєродонецька до Станиці Луганської складається з чотирьох ділянок дороги 128,2 км. Дорога складається з декількох ділянок різних доріг. Роботи ведуться одночасно трьома підрядними організаціями.

«Зараз ми знаходимося біля міста Щастя на дорозі Н-21, км 68+900. Ми проводимо  облаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші, завтовшки 15 сантиметрів. Ширина дороги тут складає майже 10 метрів. Саме тут після укладання шару основи, розпочнуться роботи з  укладання  нижнього вирівнюю чого шару асфальтобетонного покриття.  На інших ділянках, де вже була укладена основа, ведеться укладання нижнього шару покриття. 

Кінцевий етап – покладання верхнього шару з дрібнозернистого асфальтобетону. Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі», - розповів про хід виконання робіт дорожній майстер ТОВ «Ростдорстрой» Артем Вікторович Чистяков.

ТОВ «Ростдорстрой» проводить поточний середній ремонт автомобільної дороги  Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960 у Луганській області – від Щастя до Новоайдару – загалом 32 км дороги.

Усі  вимоги щодо  послідовності операцій технологічного процесу чітко дотримуються, температурний режим використання гарячих сумішей дотримується.   

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.  

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Про хід виконання робіт — читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

За амбітним  Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення. 

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні – 274,8 км, регіональні – 222,5 км, територіальні – 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.