УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «На дорозі Н-26 здали в експлуатацію одну ділянку, розпочинаємо роботи на іншій» - Павло Цубер

«На дорозі Н-26 здали в експлуатацію одну ділянку, розпочинаємо роботи на іншій» - Павло Цубер

На Луганщині у рамках проєкту #Велике_Будівництво  продовжаться роботи  на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ), яка є однією  з  головних транспортних магістралей  Луганської області.

Після закінчення робіт та здачі в експлуатацію ділянки км 148+000 – 158+000, розпочинаються роботи на ділянці  км 161+000 – 167+000. Ця ділянка знаходиться  між населеними пунктами Сватове Містки (закінчується  в Містках). Роботи буде проводити  той самий підрядник.

Як вже повідомлялося, роботи з поточного середнього ремонту на дорозі Н-26 виконує  ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходяться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

7 серпня на зазначеній дорозі побували  начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер та голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Вони особисто перевірили якість  ремонтних робіт  на дорозі Н-26 та висловили задоволення з цього приводу.

Окрім того, вони побачили ту ділянку, де розпочинаються роботи.

На фото –  розбита великотоннажним транспортом ділянка дороги Н-26 (км 161+000 – 167+000), Сватівський район,  Луганська область.

Скоро тут можна буде побачити потужну техніку та проведення масштабних дорожніх робіт. 

Чому була обрана саме ця ділянка? - Нова ділянка дороги Н-26 (км 161+000 – 167+000) викликає чисельні нарікання місцевих мешканців.

Як можна побачити на представлених фото  тут  виявлені такі пошкодження -  суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття.

Що тут будуть робити? – Вже розкрита грейдером кромка дороги. Наступний крок -  проведення  робіт  з холодного фрезерування старого дорожнього покриття. Потім буде проведено  укладання основи органо-мінеральної суміші. Після цього -  пройдуть  роботи  з укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону,  а потім покладуть верхній шар з дрібнозернистого асфальтобетону. 

Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі, кінцевий етап – проведення комплексу робіт з організації дорожнього руху.

Під час проведення робіт, дорога Н-26 не буде перекрита, роботи будуть вестися  по одній стороні. Безпека руху буде забезпечена  відповідними знаками та регулюванням.

Очікується, що основні роботи, за сприятливих погодних умов,  будуть проведені у серпні – жовтні поточного року.

Асфальтобетон будуть привозити з сучасного  асфальтобетонного  заводу, якій розташований у Сватовому. Потужні асфальтні заводи MARINI відповідають всім міжнародним екологічним нормам та  стандартам якості продукції.  Близьке розташування цього заводу прискорить проведення робіт.

«На дорозі Н-26 ми офіційно здали в експлуатацію одну ділянку, розпочинаємо  роботи на іншій» - розповідає Павло Цубер. -  «Головне для нас -  якість проведення робіт, дотримання всіх  технологічних норм. Як показує досвід, на вже відремонтованій ділянці, підрядник працює на совість. Невдовзі розпочинаються роботи на інших дорогах».

Павло Цубер повідомив, що  цьогоріч маємо добру якість  та високі темпи дорожніх робіт у проєкті відновлення інфраструктури -  #Велике_Будівництво.

За його словами,  у 2014-2016 роках на Луганщині  доріг не будували взагалі, а у 2017-2019-му було споруджено лише кілька десятків кілометрів.

Наразі вже побудована дорога Станиця Луганська – Сєвєродонецьк, закінчено вищезазначену ділянку дороги Н-26, на черзі проведення робіт на інших напрямках.

Павло Цубер підкреслює, що «сьогодні ми маємо підтримку з боку керівництва Укравтодору та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Саме тому, ми впевненні у тому, що впораємося з поставленими завданнями».

Нагадаємо, проект «Велике будівництво» був ініційований президентом України Володимиром Зеленським.

Павло Цубер повідомив, що  навесні цього року  план Служби автомобільних доріг у Луганській області складав 193 кілометри доріг. На сьогодні 133 км доріг – вже відремонтовані. Додатково планується почати ремонти ще на 210 кілометрах. 

За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг. 

Значення дороги  державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.   

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

 Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.