УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » На фінішній прямій: на дорозі від Новоайдару до Сєвєродонецька розпочали влаштування верхнього шару покриття

На фінішній прямій: на дорозі від Новоайдару до Сєвєродонецька розпочали влаштування верхнього шару покриття

На Луганщині  амбітний проєкт #Велике_Будівництво вийшов на фінішну пряму. На поточному тижні відразу два підрядники «Онур Конструкціон Інтернешнл» (15.06.2020) та ТОВ «Автомагістраль-Південь» (16.06.2020) розпочали роботи влаштування верхнього шару   покриття дороги.

16 червня  до укладання верхнього шару з ЩМА-20 (щебенево-мастична  асфальтобетонна гаряча суміш з максимальним розміром щебеню 20 мм) приступили дорожники «Автомагістраль-Південь». Роботи стартували у смт Новоайдар в сторону Сєвєродонецька на дорозі державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, на ділянці км 7+400 – км 44+960. Про це розповів представник  підрядника  ТОВ «Автомагістраль-Південь».

«Напередодні ми закінчили укладання нижнього шару – дійшли до Сєвєродонецька. Сьогодні ми стартували  на дорозі Т-13-06, у Новоайдарі. Ведуться роботи з укладання верхнього шару з ЩМА-20, завтовшки п’ять сантиметрів. До Сєвєродонецька залишається 37 кілометрів. Сьогодні тільки-но приступили, але у нас амбітні плани та ми плануємо щодня укладати 1500 тис тонн ЩМА, тобто «проходити» до 3,5 кілометрів. Одна полоса дороги перекрита, по другій йде реверсійний рух. Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі. Плани закінчити об’єкт повністю  до 15 липня», - розповів начальник проведення робіт Сергій Володимирович Юсов.

Нагадаємо, ця ділянка входить до  плану ремонти дороги від Станиці до Сєвєродонецька. Загальна протяжність – 123 кілометри. Роботи з поточного ремонту виконуються в рамках проєкту «Велике Будівництво». Цей амбітний проєкт був ініційований головою держави та Укравтодором.

За амбітним планом Укравтодору, у поточному році в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення.

Нагадаємо, 8 травня, під час робочої поїздки до Луганської області,  Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом поточного ремонту на дорозі від Станиці Луганської до Сєвєродонецька. Глава держави ознайомився з перебігом ремонтних робіт на одній з ділянок автошляху – Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Довідково. За даними спеціалістів,  використання у верхньому шарі покриття дорожнього одягу щебенево-мастичного асфальтобетону показало свою ефективність. Приготування цієї асфальтобетонної суміші  процес економічний і функціональний. Застосування щебенево-мастичного асфальтобетону дає можливість влаштовувати тонкошарові верхні шари дорожнього покриття, при цьому зберігаючи хороші експлуатаційні характеристики, стабільність і довговічність покриття. Використання ЩМА, згідно з різними даними, збільшує термін служби покриття до 20 років.

Фахівці називають «Автомагістраль-Південь» одним з визнаних лідерів у сфері дорожнього будівництва в Україні. Компанія працює в більшості регіонів країни, реалізує найбільш масштабні та важливі інфраструктурні проєкти.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та попереджувальним регулюванням.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.