УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині дорожники проводять розмітку на дорогах державного значення

На Луганщині дорожники проводять розмітку на дорогах державного значення

За сприятливої погодною умови, що зараз тримається на Луганщині, дорожники проводять горизонтальну дорожню розмітку на відремонтованих дорогах державного значення.

Як повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський, зараз підрядники приступили до розмітки проїзної частини тих ділянок доріг, які були відремонтовані.

Роботи проводяться, у тому числі, на напрямках Сєвєродонецьк – Новоайдар, Щастя, Станиця Луганська.

Також проводиться розмітка на дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» (дорога проходить через місто Старобільськ) у Сватівському районі, на дорозі Р-66 у Кремінському районі, на дорозі Т-13-06, у Новоайдарському районі та на інших напрямках.

Буде проведена розмітка на дорозі державного значення Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка»,  у Попаснянському районі.

Нагадаємо, дорога Н-32 (колишня назва – автодорога Т-05-04 «Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка») – автомобільний шлях територіального значення у Донецькій та Луганській областях.

«Якісна розмітка забезпечує безпеку руху на дорозі. Це особливо важливо у темний час доби, а також при тумані та погіршені погодних умов. Виконання робіт відбувається із залученням спеціалізованої техніки», - відзначив Віктор Циганський.  

Роботи розмітки виконуються  підрядником  - «Данко»  - підприємством, яке було  обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Також до проведення робіт залучений інший субпідрядник.

Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки відбувається із залученням  розміточної машини «Джміль 11 А» («Шмель 11 А», виробництво - Республіки Білорусь). Машина дорожньої розмітки «Шмель 11А» призначена для нанесення безповітряним способом горизонтальної дорожньої розмітки швидковисихаючими фарбами з використанням світлоповертаючих склокульок. Машина має порівняно малі габарити і високу маневреність.

Для виконання робіт використовується також спеціальна маркувальна машина всесвітньо відомого виробника HOFMANN (Німеччина). Ця сучасна машина забезпечує рівномірне та якісне нанесення розміточного матеріалу на поверхню дороги.

Вся техніка, яка працює на дорогах Луганщини,  пройшла державну атестацію і отримала сертифікат якості з правом проводити подібні роботи.

Комп'ютеризований модуль управління, на вказаних типах розміточних машин,  контролює усі процеси роботи, що дозволяє досягти повної відповідності Державним будівельним нормам України.

Планується, що сприятливої погоди, розміточні роботи будуть продовжені до кінця поточного місяця.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.