УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині – дощить, очікується – сильний сніг

На Луганщині – дощить, очікується – сильний сніг

У найближчі дні, 5-6 лютого, за прогнозами УкрГідрометцентру, у східних областях очікується значний сніг з дощем, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). Синоптики прогнозують на Луганщині також погіршення погодних умов:  дощ з переходом у сніг.

Очікувані погодні умови спричинятимуть порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях (ІІ рівень загрози, помаранчевий), ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунального господарства.

Служба автомобільних доріг у Луганській області закликає всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

Під час планування своїх маршрутів зважайте на прогнози синоптиків.

Луганський обласний центр з гідрометеорології, прогнозує таку погоду на 4-8 лютого 2020 року.

Прогноз погоди на 4 лютого 2020 року по Луганській області – Хмарно з проясненням. Вночі місцями невеликий мокрий сніг. Вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Видимість добра, місцями у снігу 2-4 км. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

По місту Сєвєродонецьк – Хмарно з проясненням. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі близько 0 градусів, вдень 3-5 градусів тепла.

По місту Луганськ – Хмарно з проясненням. Вночі невеликий мокрий сніг. Вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі близько 0 градусів, вдень 3-5 градусів тепла.

Прогноз погоди на 5 – 8 лютого 2020 року.

05.02.2020 – Хмарно. Вночі мокрий сніг. Вдень значний мокрий сніг. Налипання мокрого снігу. Вдень місцями хуртовина. На дорогах місцями ожеледиця.  Вітер південно-східний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 1 градуса тепла до 4 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

06.02.2020 – Хмарно. Вночі мокрий сніг. Вдень значний мокрий сніг. Налипання мокрого снігу. Вдень місцями хуртовина. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 1 градуса тепла до 4 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

07.02.2020  – Хмарно. Вночі без істотних опадів. Вдень невеликий сніг. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 6-11 градусів морозу, вдень 0-5 градусів морозу.

08.02.2020 – Хмарно. Місцями невеликий сніг. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 8-13 градусів морозу, вдень 5-10 градусів морозу.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0 градусів С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань.

Підрядні дорожні організації працюють в режимі цілодобового чергування, виконуються планові роботи з зимового утримання.

До уваги водіїв! Які планують поїздки в інші області України.  По регіонам України очікується ускладнення погодних умов. Вдень 4 лютого на Закарпатті, Прикарпатті значний дощ і мокрий сніг, вночі 5 лютого сильний сніг (приріст снігового покриву 10-20, в горах 35-40 см); пориви вітру 15-20 м/с (в горах 25 м/с), хуртовини, на дорогах снігові замети, ожеледиця.

5-6 лютого в центральних областях значний сніг, у східних областях значний сніг з дощем, у південних областях значний дощ з переходом у мокрий сніг, очікується утворення снігового покриву висотою 10-15 см; місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру сягатимуть 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця; на Кіровоградщині та Дніпропетровщині сильний сніг, утворення снігового покриву висотою 20-25 см, снігові замети.

Просимо враховувати цю інформацію під час планування своїх подорожей і не виїжджати без нагальної потреби!

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область – +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, третина  з них автодороги державного значення, решта –  місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.