Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині розглянуто підсумки роботи Служби автомобільних доріг у Луганській області в 2018 році

На Луганщині розглянуто підсумки роботи Служби автомобільних доріг у Луганській області в 2018 році

Під час апаратної наради розглянуто підсумки роботи Служби автомобільних доріг у Луганській області в 2018 році з відновлення транспортної інфраструктури.

Доповідачем виступив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрій Бережной.

Він зазначив, що у зв’язку з військовою агресією потік транспортного сполучення змінився як за складом руху, так й за напрямом зі сходу на захід області.

Першочергове значення придбали автомобільні дороги сполученням з Харківською та Донецькою областями, які знаходилися у незадовільному експлуатаційному стані, потребували невідкладного ремонту дорожнього покриття та посилення конструктиву дорожнього одягу.

Минулоріч Планом фінансування дорожнього господарства було передбачено видатки спеціального фонду державного бюджету у сумі 271,1 млн гривень.

У тому числі, витрачено 140,6 млн гривень на роботи з ліквідації ямковості по дорогам державного значення. Обсяг склав 140,0 тис. м2 (87 %). Та місцевого значення – 180,9 тис. м2 (50 % від запланованого обсягу).

Освоєно 93,9 млн гривень на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування.

Виконанні роботи на автодорозі Н-26 Чугуїв-Мілове через місто Старобільськ.

На цьому автошляху покрито повністю верхню шарасфальтобетонну суміш та влаштовані технічні засоби організації дорожнього руху, улаштована основа з органо-мінеральної суміші та нижній шар покриття з асфальтобетону.

Крім цього, проведений капітальний ремонт шляхопроводу на Н-32 Покровськ-Бахмут-Михайлівка км 105+968 на суму 13,7 млн гривень.

По об’єкту «Капітальний ремонт мосту через р. Красна на автодорозі Н-26 Чугуїв-Мілове км 136+662» у 2018 році виконано ремонтні роботи на суму 9,9 млн гривень, продовжується виконання робіт у поточному році.

Проектно-вишукувальні роботи майбутніх періодів передбачено та використано у сумі 4,7 млн гривень (100 %).

У 2018 році, за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Луганської області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, виконано роботи по поточному середньому ремонту автомобільних доріг Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»- Сватове-Лисичанськ-Луганськ на ділянці км 155 + 300 – км 158 + 800 на суму 18,5 млн гривень, а також Т-13-13 Троїцьк-Білокуракіне-Старобільськ на ділянці км 108+250 – км 112+000 на суму 9,9 млн гривень.

Разом з цим, Юрій Бережной представив проект плану робіт на 2019 рік.

Так, заплановано завершити роботу на мосту через р. Красна на автодорозі Н-26 Чугуїв – Мілове км 136+662 на суму 19 млн гривень.

Виконати капітальний ремонт автомобільної дороги Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»- Сватове-Лисичанськ-Луганськ на ділянці км 50 + 900 – км 60 + 000 на суму 36,9 млн гривень.

Завершити роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-26 Чугуїв-Мілове (через м. Старобільськ) на ділянках км 132 + 000 – км 135 + 000 на суму 12,7 млн гривень, 148 + 000 – км 158 + 000 – 78,6 млн гривень та 158 + 000 – км 161 + 000 – 42,0 млн гривень.

Також зазначені роботи закінчити на автодорозі Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» - Сватове - Лисичанськ-Луганськ на ділянці км 155 + 300 – км 158 + 800 на суму 9,8 млн гривень.

Виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь надав доручення органам влади на місцях разом з Службою автомобільних доріг у Луганській області визначити ділянки автошляхів, які потребують негайного ремонту.

«І обласна Служба автодоріг, і профільне управління мають спочатку провести консультації з людьми на місцях. Ресурсів, щоб зробити все і одразу, звичайно, не вистачить. Тому пріоритетні ділянки мають визначити ті, хто їздить ними щодня, – наголосив Сергій Філь.

Він додав: «Також наша позиція – це відновлення Сватівського мосту. Зараз водіям доводиться додатково намотувати 40 км, щоб об’їхати. Всі ви пам’ятаєте жахливу аварію, яка до цього призвела. Цього місяця потрібно запустити рух легкового транспорту, а після покращення погодних умов – повністю відновити міст. Особисто контролюватиму виконання всіх доручень»,

Також Сергій Філь доручив голові Міловської райдержадміністрацієї організувати спільну нараду з прикордонниками та Службою автомобільних доріг та остаточно визначити про початок проведення проектних робіт та вирішення земельних питань з метою подальшого будівництва дороги Т 13-07 Сватове-Новопсков-Мілове.

У той же день, на своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Філь зазначив: «Сьогодні провели дуже важливу апаратку. Є 4 чіткі позиції.

По-перше — реалізація проектів ДФРР. Наша робота з Фондом у минулому році — задовільна. Але щодо Департаменту, який так і не зміг доосвоїти кошти, відповідні висновки ми зробили. Друге — ініціативи громад мають бути максимально дерегульованими. Дав доручення мінімізувати вплив ОДА на відбір проектів, вони оцінюватимуться всліпу.

Принципове питання — ремонт доріг. Але він не має проводитися за принципом «а нам так зверху сказали». І обласна Служба автодоріг, і наше профільне управління мають спочатку провести консультації з людьми на місцях. Ресурсів, щоб зробити все і одразу, звичайно, не вистачить. Тому пріоритетні ділянки мають визначити ті, хто їздить ними щодня.

І остання позиція — це відновлення Сватівського мосту. Зараз водіям доводиться додатково намотувати 40 км, щоб об‘їхати. Всі ви пам‘ятаєте жахливу аварію, яка до цього призвела. Цього місяця потрібно запустити рух легкового транспорту, а після покращення погодніх умов — повністю відновити міст. Особисто контролюватиму виконання всіх доручень. Часу розслаблятися у нас немає».

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області