Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині триває поточний середній ремонт на дорозі Н-26

На Луганщині триває поточний середній ремонт на дорозі Н-26

Продовжуємо інформувати про проведення поточного  середнього ремонту на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ).

Поточний середній ремонт відбувається на двох ділянках км 148 + 000 – км 158 + 000 та 158 + 000 – км 161 + 000. Загальна протяжність двох ділянок, які знаходиться між населеними пунктами Сватове – Містки, складає 13 кілометрів.

На ділянці км 148 + 000 – км 158 + 000 дороги  Н-26 виконуються роботи з укладання нижнього шару покриття зазначеної дороги (на фото).  Як відзначив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський, протяжність першої ділянки 10 кілометрів, вже зробили укладання нижнього шару майже на чотирьох кілометрах дороги.

Спочатку провели фрезерування, потім -  влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом (товщина основи - 15 см). Нижній  шар покриття влаштовано із крупнозернистої асфальтобетонної суміші (товщина 8-10 см), після цього буде покладено – верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см.

За словами Віктора Циганського, за сприятливих погодних умов роботи на дорозі Н-26 будуть продовжені.

Щоденно укладається 500 тонн асфальтобетону на ділянці  км 148 + 000 – км 158 + 000. Окрім укладання нижнього шару, планується часткове покладання верхнього шару, але спочатку необхідно провести підсилення та укріплення дорожнього одягу, щоб дорога не руйнувалася від великогабаритного транспорту.

Крім того, продовжуються роботи на  ділянці км 158 + 000 – км 161 + 000 – фрезерування та укладання основи (На фото - Виконуються роботи з влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші). 

До проведення робіт ці дві ділянки дороги Н-26 викликали чимало нарікань  тут були виявлені такі пошкодження -  суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує  ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника — Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Значення дороги  державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.  

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та попереджувальним регулюванням.

Підрядники дають трирічну гарантію на безкоштовне відновлення відремонтованих ділянок.

Нагадаємо, у Сватівському районі на дорозі  Н-26 Чугуїв – Мілове у травні-червні цього року  зробили поточний середній ремонт  на ділянках км 132 + 000 – км 135 + 000 - це в’їзд до міста Сватове.

Наразі поточний  середній ремонт відбувається на двох ділянках км 148 + 000 – км 158 + 000, а також на ділянці км 158 + 000 – км 161 + 000. Загальна протяжність двох ділянок дороги Н-26, які будуть  відремонтовані середнім поточним ремонтом – 13 кілометрів. Роботи розраховані на поточний та наступний рік.

Нагадаємо, дорога Н-26 — автомобільний шлях національного значення. Починається в місті Чугуїв, на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. До 09.08. 2017 року дорога Н-26 мала нумерацію Р-07.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.