Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині відремонтували Старобільській міст

На Луганщині відремонтували Старобільській міст

Закінчені  аварійні відновлювальні роботи на Старобільському мосту.

На фото можна побачити як було і як стало.

Служба автомобільних доріг у Луганській області зробила все необхідне для організації проведення робіт  на Старобільському мосту через Айдар.

Як повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський, ремонт мосту було проведено, відкликаючись на прохання  місцевих мешканців, депутатів різних рівнів та місцевої влади.

Роботи проводила підрядна організація  ТОВ «Данко». Замовником  відновлювальних робіт виступила Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Дорожники працювали за схемою «великих карт» із залученням асфальтоукладача та катків.

Проведення робіт великими картами  значно надійніше ніж звичайний аварійний ямковий ремонт, тому що це надає можливість довше зберегти  проїжджу частину мосту.

Спочатку  дорожньою фрезою було знято пошкоджене асфальтобетонне покриття, потім прибрали  залишки асфальту, провели підготовчі  роботи та запустили асфальтоукладач. 

«На цьому об’єкті потрібно також пофарбувати підвищений  бордюр – провести вертикально розмітку, та зробити розмітку на мосту, зачистити та пофарбувати огородження», - додав Віктор  Циганський.

«Для нас було дуже важливо провести ремонтні роботи в стислі терміни, бо міст має велику  соціальну та економічну важливість. Більш того, під час ремонту, дорожній рух на мості не перекривався. Наразі  підрядники закінчують роботи на вулицях міста, які розташовані на дорогах державного значення – Н-26 та Н-21», - зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрій  Миколайович Бережной.

Нагадуємо, що Старобільський міст через річку Айдар розташований на 195 кілометрі автомобільній ділянці дороги державного значення Н-26 «Чугуїв – Мілове» (колишня Р-07). Ця дорого  з’єднує Східну та Західну частини Луганщини та тягнеться через всю область до міста Чугуїв на Харківщині. Міст було збудовано у 1965 році. 

Як відзначив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський,    останній раз поточний середній ремонт асфальтового покриття на мосту, якому вже понад 50 років, проводився у 2003 році. Асфальтобетонне покриття має строк служби 12-15 років. Саме тому, воно зносилося і, як і обіцялося, було замінене.

Нагадаємо, що спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області опікуються також іншими мостами та штучними спорудами. Так, при відповідному фінансуванні, розпочнуться ремонтні роботи на мосту в  Нижній  Покровці (Старобільський район).

Загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття. Отже, проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори, потребують ремонту, а подекуди – повної заміни.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці