Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщину завітав заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк

На Луганщину завітав заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк

Юрія Лавренюка зустрів та супроводжував за дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Вадим Данієлян.

У рамках поїздки Юрій Лавренюк відвідав об’єкти інфраструктури, які відновлюються, та ті, що вкрай необхідно відбудувати.

Юрій Лавренюк проінспектував стан виконання капітального ремонту мосту через річку Сіверський Донець між містами Новодружевськ і Рубіжне, розглянув можливості відновлення мосту та шляхопроводу поблизу прифронтового села Троїцьке Попаснянського району.

Залізобетонний міст через річку Сіверський Донець було збудовано поблизу передмістя Лисичанську (місто Новодружеськ) ще у 1986 році. Томашівський міст (іноді його називають Новодружеський) через річку Сіверський Донець   бойовики підірвали в травні 2014 року. У вересні 2014-го року його вже відновлювали співробітники ДСНС,  тоді при тимчасовому ремонті не всі будівельні нормативи були дотримані, через що рух транспорту вагою понад п'ять тонн через міст заборонено. Капітальний ремонт Томашівського мосту проводиться на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області

За результатами відкритих торгів, тендер,  вартістю 12,5 мільйонів виграла Державна спеціальна служба транспорту. Спочатку вартість тендеру була близько 17 млн. гривень, але військові запропонували нижчу ціну при збереженні якості. Тендер   та обрання  підрядників проводилися через систему ProZorro. Роботи з капітального ремонту здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету. Роботи виконують військовослужбовці 19 окремого мостового загону 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України.

Юрій Лавренюк високо оцінив якість робіт та зазначив: «Я дуже радий, що очільник області Юрій Гарбуз разом з Міністерством інфраструктури України досяг успіхів у залученні цих фахівців до відновлення об’єкту. Швидкість та якість ремонту відповідає всім технічним і безпековим вимогам».

У свою чергу, виконувачі робіт запевнили його, що здадуть в експлуатацію міст наприкінці вересня та розпочнуть роботи у прифронтовому селі  Троїцьке (Попаснянський район).

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області