УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » На політичні маніпуляції відповідаємо кілометрами відремонтованих доріг

На політичні маніпуляції відповідаємо кілометрами відремонтованих доріг

Одна з політичних сил сьогодні звинуватила Укравтодор у тому, що в Луганській області не відновлюють дорожню інфраструктуру. Як доказ оприлюднили фото і відео безіменної знищеної дороги, яка невідомо де знаходиться і бозна у кого перебуває на балансі.

Державне агентство автомобільних доріг, як виконавчий орган влади, а також Служба автомобільних доріг у Луганській області, не можуть бути учасниками якихось політичних  баталій. Ми оперуємо фактами та цифрами.

Факт 1. У 2020 році в Луганській області відновлюється найбільша кількість державних доріг за всі роки незалежності.

Станом на 25 листопада на Луганщині відремонтовані майже 255 кілометрів державних доріг. Основні роботи завершені, забезпечено безперешкодний проїзд. Зазначені дороги поки що не введені в експлуатацію, триває організація дорожнього руху, нанесення розмітки, встановленню автопавільйонів тощо.

Для порівняння, з 2015 по 2019 рік в області в експлуатацію було введено лише 32,4 км доріг державного значення.

Головними об’єктами у поточному році стали дорога від Станиці Луганської до Сєвєродонецька, маршрут «Сєвєродонецьк – Золоте», дорога Старобільськ – Новоайдар, дорога Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ).

Факт 2. У 2020 році розроблено проєкти з відновлення 175,6 км автомобільних доріг Луганщини за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР). Ці ремонти розпочнуть у 2021 році.

Факт 3. У 2020 році на Луганщині за програмою Велике будівництво відновлюють дві великі штучні споруди.

Провели капітальний ремонт шляхопроводу неподалік Щастя через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги  Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк. Триває реконструкція мосту через річку Айдар. Міст розташований поблизу смт Новоайдар, на км 42+533 дороги  Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар (до кінця року будуть завершені основні роботи, які забезпечують безперешкодний проїзд).

Роботи, які були розпочаті  в поточному році, продовжаться  у 2021 році. На Луганщині, у рамках проєкту #Велике_будівництво буде відремонтовано та побудовано близько 343 км доріг.

У планах на наступний рік відремонтувати маршрути Т-13-07 – Сватове – Білокуракіно – Новопсков – Марківка – Мілове, дорогу Т-13-14 – КПП «Просяне» – Марківка – Біловодськ – Широкий, дорогу Р-66 – ділянка  Троїцьке – Сватове – Рубіжне та інші дороги.

На фото – дорога Н-21, маршрут Старобільськ – Новоайдар, Луганська область, працює ТОВ «Ростдорстрой».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області. 

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.