УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «На ремонті дороги Н-21 працюватиме 50 співробітників, з них 40 – місцеві мешканці» – представник підрядника

«На ремонті дороги Н-21 працюватиме 50 співробітників, з них 40 – місцеві мешканці» – представник підрядника

Як вже повідомлялося, 23 квітня приступив до роботи останній з трьох підрядників, які цьогоріч відбудовують дорогу від Станиці Луганської до Сєвєродонецька.  Підрядники створюють нові робочі місця та залучають до цього мешканців Луганщини, пропонують гідну зарплату.

Начальник проведення робіт об’єкті ТОВ «Ростдорстрой» – Василь Федорович Демішкан повідомив про хід виконання ремонтних робіт та зазначив, що підрядник має залучити до робіт близько 40 місцевих працівників.  

«Ми знаходимося на дорозі Н-21, на ділянці км 39+960 – км 71+960 на якій буде проводитися поточний середній ремонт. Роботи розпочалися у місті Щастя. Зараз працює дві фрези WIRTGEN 200», - повідомив Василь Демішкан – «Практично можна говорити, що це буде нова дорога. Наприклад, загальна товщина «подушки» буде 15 сантиметрів (органо-мінеральна суміш), потім крупнозернистий асфальтобетон – 10 сантиметрів (нижній шар) і верхній шар асфальтобетону – 5 сантиметрів».

За словами Василя Демішкана, вже залучили до робіт близько 20 місцевих співробітників (дорожні робочі, виконроб, два майстри). У найближчі дні будуть залучені додатково 20 місцевих мешканців. Всі ці люди мешкають у Новоайдарі, Старобільську, Станиці Луганській.

«Під час проведення поточного середнього ремонту, ми будемо залучати місцевих мешканців  всюди. Крім робіт, які потребують спеціальних знань та спеціального досвіду роботи. Йдеться про роботи на фрезі та оператори на сучасному асфальтному заводі, тут працюватимуть наші люди.  Таким чином, всього на об’єкті працюватиме 50 співробітників, з них 40 – місцеві мешканці, а саме – дорожні робітники, водії, трактористи тощо. Обіцяємо своєчасну та гідну заробітну плату», - повідомив Василь Федорович Демішкан.

Нагадаємо, ТОВ «Ростдорстрой» проводить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960 у Луганській області – від Щастя до Новоайдару – загалом 32 км дороги  (вартість – 816 990 000 грн).

Робити на Луганщині ведуться у рамках  проекту #Велике_Будівництво. Згідно рішення українського Уряду, попри карантин, роботи з проекту #Велике_Будівництво не припиняються.  Наразі у Луганській області працюють всі три підрядні організації,  які в стислі терміни проведуть ремонті роботи.     

За словами очільника  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павла Цубера, всі три компанії були обрані у системі ProZorro.

Довідково. ТОВ «Ростдорстрой» (скорочена назва ТОВ "РДС") – українська компанія, яка входить  до групи компаній RDS,  будує дороги по всій Україні. Має досвід понад 14 років роботи на ринку дорожнього будівництва. Проклали понад 10 тис кілометрів доріг по всій країні. Місце реєстрації – Одеса.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.