УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Начальник проведення робіт Андрій Дунайцев розповів про стан справ на маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте»

Начальник проведення робіт Андрій Дунайцев розповів про стан справ на маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте»

На   маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте» повністю завершено фрезерування та укладання шару основи, на фінальній стадії укладання нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону.

Про те, що зараз відбувається на   маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте» докладно розповів представник дорожньо-будівельної компанії, начальник проведення робіт на маршруті Андрій  Дунайцев.

«Ми виконуємо поточний середній ремонт дороги  державного значення Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ.

Роботи тривають на маршруті від Сєвєродонецька до Золотого (км 158+850 – км 194+500). Загальна протяжність маршруту майже 36 кілометрів (35,7 км)», – повідомив Андрій  Дунайцев.

За його словами, станом на даний час вже повністю, стовідсотково,  виконані роботи з фрезерування дорожнього одягу та укладання шару основи. Дорожники завершують  укладання нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону.

«На ділянці км 178+800 – км 194+500, що становить більш ніж 15 км, від Лисичанська до Золотого вже укладений шар органо-мінеральної суміші (ОМС), закінчено  укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону.

У місті Сєвєродонецьк (ділянка км 158+850 – км 165+300)  закінчено укладання нижнього шару. Наразі вже розпочаті роботи з укладання верхнього шару покриття.

У місті Лисичанськ (ділянка км 165+300 – км 178+800) тривають роботи з укладання нижнього шару покриття», – сказав Андрій  Дунайцев.

Андрій  Дунайцев підкреслює, що роботи виконуються за графіком. За сприятливої погоди вони мають бути завершені у поточному році.

«Ми сподіваємося, що погода дозволить нам  виконати основні роботи на маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте» та забезпечити проїзд у листопаді поточного року», – зазначив Андрій  Дунайцев.

Нагадаємо,  роботи на   маршруті «Сєвєродонецьк – Золоте» тривають за проєктом #Велике_Будівництво. Генеральний підрядник – ТОВ «Ростдорстрой». Дорога проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ та через Попаснянський район.

Також тривають роботи на автомобільній дорозі Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км).  Дорога проходить через  населений пункт Гірське, Золоте (Попаснянський район).

Окрім зазначених робіт, проводиться планування узбіч та вирубка  порослі, укладання водовідвідних лотків.

Нагадаємо, 23 жовтня 2020 року  під час робочої поїздки в Луганську область, Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом ремонту автодороги державного значення Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ.

Разом з Президентом України Луганщину відвідав голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.