Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Непідготовленість водіїв та недостатній досвід - причина ДТП

Непідготовленість водіїв та недостатній досвід - причина ДТП

Дорожники постійно нагадують водіям  підготуватися до зими:  необхідно «перевзутися», тобто змінити літні шини на зимові,  придбати ланцюги проти ковзання.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра  Коротуна, недостатні навички водіння, невідповідний технічний стан автомобіля, «лиса гума», призводять до дорожньо-транспортних пригод, до випадків коли страждають люди.

«Саме така подія  сталася ввечері на автомобільній дорозі Р-66 на 124 кілометрі у Кремінскому районі. Дякуючи Богові, ніхто не постраждав, всі живі! Але це ще одне свідчення того, що дорога не вибачає помилок. Раджу водіям у яких недостатньо досвіду водіння, подивитись відео або почитати посібник як треба діяти та водити авто в зимовий період» - зазначив Олександр Коротун.

Нагадуємо, для оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування області, відбувається цілодобове патрулювання техніки.

Закликаємо, всіх учасників дорожнього руху, з усією відповідальністю поставитися до погодних змін. Слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість.  Особливої уваги дорога потребує від водіїв пасажирських автобусів, вони відповідають не тільки за власну безпеку, а й за безпеку пасажирів. 

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути уважними на дорозі. Бережіть себе та своїх близьких!

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області