УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Новоайдарській міст: працюють у двозмінному режимі, готуються бетонувати монолітну плиту

Новоайдарській міст: працюють у двозмінному режимі, готуються бетонувати монолітну плиту

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує інформувати про хід відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини в рамках проєкту #Велике_Будівництво.

У Новоайдарському районі, поблизу смт Новоайдар, повним ходом йде капітальний ремонт мосту через річку Айдар.

Планується, що 08 вересня, тимчасово з 11.00 до 17.00, рух по мосту буде перекрито через проведення бетонних робіт.  Про це повідомив виконроб ТОВ «Мостстройком» Валерій Завгородній.

Міст через річку Айдар розташований на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Роботи виконує  підрядна організація ТОВ «Мостстройком» (місто Дніпро). Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Валерій Завгородній розповів, що на цей час вже зроблено: «На разі рух транспорту відбувається по одній частині мосту. На сьогодні вже забетоновані на лівому проїзді 1-й та 2-й прольоти, а також тротуари. Ми провели армування 3-го та 4-го прольотів. Йдуть підготовчі роботи до бетонних робіт.

Бетонування відбудеться 8 вересня, у вівторок. Відповідно, 8 вересня з 11.00 до 17.00 буде перекрито рух по мосту через проведення бетонування монолітної плити».

За словами Валерія Завгороднього, роботи відбувається згідно з графіком. Очікується, що 18 вересня буде повністю забетонована монолітна плита лівого проїзду мосту. Після запуску руху по лівій стороні мосту, мостобудівники переходять працювати на праву сторону мосту. Її, відповідно, перекриють, а рух буде відбуватися по лівій смузі.

Валерій Завгородній наголосив на тому, що в поточному році рух по мосту буде запущено у повному обсязі.

Згідно з тендером, здача Новоайдарського мосту в експлуатацію – до кінця поточного року. Втім, як очікується, за сприятливих погодних умов, до 1 листопада мають бути завершені основні роботи, які  забезпечать  безперешкодний проїзд. 

До кінця року – влаштування освітлення мосту, встановлення огородження та дорожніх знаків

Варто зазначити, що під час проведення робіт на мосту дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні (по лівій стороні).  Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.  

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа, працює світлофор.

Як повідомив майстер ТОВ «Мостстройком» Олексій Черніков, саме зараз йдуть роботи з армування монолітної плити мосту, йде підготовка до бетонування.

Окрім того, виконуються роботи з бетонування відкосів на опорі № 6. Розпочинаються ремонтні роботи знизу мосту, а саме роботи з піскоструминної обробки та штукатурки.

«Наразі роботи на мосту організовані у двозмінному режимі, у денну зміну працює 30 співробітників, у нічну зміну – 5 працівників», - Олексій Черніков.

Нагадаємо, цей міст було введено в експлуатацію  у 1971 році.  За цей період Новоайдарський міст зазнав істотних ушкоджень, рух по мосту було обмежено за тоннажем. 

Хід проведення робіт, дотримання технологичного циклу знаходилися під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежних експертів (ТОВ «Ежіс Україна» (Франція).

Нещодавно на об’єкті відбулася робоча нарада за участю заступника начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олега Кравцова, начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій  В’ячеслава Булатова з представниками підрядника.

Загальна  довжина мосту – 210 метрів. Міст шести пролітний, шість прольотів по 33 метри. Ширина мосту – 8,2 метра, тротуари – кожен  близько одного метру. Загальна ширина мосту – 10,8 метра.

Нагадаємо, наразі дорожники закінчують відбудову маршруту Станиця Луганська – Сєвєродонецьк.   Дорога від Станиці Луганської до Сєвєродонецька - головний цьогорічний об’єкт   Національної програми «Велике Будівництво».

Цей маршрут складається з чотирьох ділянок різних доріг, одна з них – дорога  Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар. Міст через р. Айдар знаходиться саме на цьому маршруті.

На маршруті Станиця Луганська – Сєвєродонецьк ведеться також капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги  Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк.

Нагадаємо, на початку 2020 року план Служби автомобільних доріг у Луганській області складав 193 км. Фактично, на сьогодні 133 км доріг – вже відремонтовані. Вже розпочалися, або розпочинаються найближчими днями роботи ще на 210 кілометрах доріг. За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Проведення капітального ремонту мосту через річку Айдар, Новоайдарський район,  Луганська область.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху у місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.